Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha evés után rohangált a...

Ha evés után rohangált a kutya, de jelenleg nincs semmi baja kell aggódnom a gyomorcsavarodás miatt? Soha nem hagyom neki, mindig pihen étkezés után. Mivel kölyök, napi 3x eszik, tehát nem kapott most sem nagy mennyiségű ézelt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb fél óra telt el evés után.

Sajnos nem én vigyáztam ma délután a kutyusra, ezért fordult elő.



2022. jún. 15. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sokszor volt olyan evés után, hogy futkározott, rohangált, hempergett.

Nem rendszeresen, nem durván, nem erősen.

Német juhász kutya, azaz köztudottan gyomor csavarodós fajta...

És nem történt semmi!


Szóval nem igazán van félnivalód, kivéve persze ha "feszülősre" eszi magát, és úgy játszol vele nagyon durván, nagyon hosszan,

2022. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában felnőtt kutyáknál fordul elő gyomorcsavar. A kölykök kaja után felélénkülnek és nagy játszást adnak elő.
2022. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tudom, hogy néha túlaggódom a dolgot, de jobb félni, mint megijedni.
2022. jún. 15. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb felni, de nem kell tulparazni egy kis szaladgalast. Azert az nem olyan veszelyes, mint a hemperges, ugralas, durvabb jatek mas kutyaval, semmi baj nem lesz, nyugi.
2022. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben lesz. Egyébként milyen fajta? Nagytestű?
2022. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Német juhász ő is, mint az első válaszoló kutyusa.
2022. jún. 22. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!