Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos bolognese kiskutyámn...

3 hónapos bolognese kiskutyámnak milyen minőségi kutyatápot vegyek? Ár nem számít

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszti, hanem nagyonis tapasztalat alapján tett megjegyzés.

Ha a tenyésztő nem látott el megfelelő infóval, akkor nem felelős tenyésztő.

Te meg ne mindenkitől kérdezősködj, ha a kutyád egészsége a tét.

Informálódj, orvossal konzultálj.

Igaz, hogy "csak egy kutya", de ha ez a véleményed, akkor te sem vagy különb a szaporítónál!

2010. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még valami.

Az "ár nem számít" azt jelenti, hogy mindent meg akarsz venni. De a gondoskodás nem csak a pénzről szól!

Ha ezt is kekeckedésnek veszed, akkor úgyis hiába mondok bármit.

2010. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az,hogy az ár nem számít nem azt jelenti, hogy csak pénzben mérhető dolgokat akarom teljes mértékben megadni neki.. Én nem veszek kekeckedésnek semmit, de nem igazán szeretem, ha az emberek ennyire szubjektíven alkotnak véleményt. Most írjam le, hogy volt egy beagle kiskutyám 12 évig, akit imádtam és amikor elpusztult majdnem megőrültem.. Nem értem te miből gondolod, hogy az "ár nem számít" azt jelenti, hogy érzéseim nem lesznek:)

De ha már ennyire komolyan vesszük a dolgot, és elkanyarodunk a kérdéstől, a kutyust 80 ezer forintért vettem, törzskönyvvel, oltáskönyvvel, amit orvos írt alá pecséttel ellátva. Jövőhéten hozhatom el, mert KIKÖTÉSE! volt a tenyésztőnek, hogy 3 hónapos korától lesz elvihető, és mióta őt választottam (ami 1,5 hónapja volt) 1 hét kihagyásával minden héten meglátogattam, mert máris imádom. Úgyhogy kicsit objektívebben, nem sokan szeretik úgy az állatok, mint én.. Köszi!

2010. szept. 21. 20:27
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja és az elkövetkező kérdéseket megelőzve... Biztosan nagy felháborodást kelt, de nem ... nem beszéltünk még arról, hogy milyen tápot vegyek neki. Kölyökcsomagot pedig kapok jövőhéten. Továbbiakban a kérdésre várok válaszokat...Azt hiszem, világos.
2010. szept. 21. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor adott a válasz:első körben azt etesd,amit a tenyésztőnél kapott,utána fokozatosan,a két tápot keverve válts az általad jobbnak tartott újra.
2010. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!