Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel még semmi baja nem...

Reggel még semmi baja nem volt a kutyának most pedig nincs tudatánál. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban ugyebár nagyon meleg volt. A kutyának folyamatosan volt innivalója, ennivalója, illetve olyan hely, ahova el bírt bújni a nap elől. (Kinti kutyáról van szó)

Ma reggel is rendesen viselkedett, nem látszott rajta semmi sem, és egyszer jött az eső. A kutya csak feküdt(először azt hittük csak alszik) aztán mikor szóltunk neki ő megpróbált felkelni de sikertelenül. Csak kapálózott. Próbált, de nem sikerült neki.

Lehetséges hogy az időjárás miatt történt ez?

(4 éves kan kutya)



2022. júl. 24. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg érezték vagy szervi baja van, sürgősen állatorvoshoz kell vinni.
2022. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmérgezték akart lenni.
2022. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Keringési probléma lehet, de akár hőguta is. Elvittétek legalább egy ügyeletre?
2022. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Madjenm írtam nyomdafestéket nem tűrő szavakat. Állatorvos. Főleg ha nincs tudatánál a kutya. így távolról ezt megállapítani igen nehéz, ehhez több vizsgálat is szükséges lehet. Be kell tenni az autóba és elvinni az állatorvoshoz. Igen jön most a hasonló kérdezők örökös kifogása:

- kiskorú a kérdező és a szülei nem akarják elvinni

- A legközelebbi állatorvos 100km-re van, autója sincs senkinek a környéken, a busz meg már elment.

- Már jobban van, szóval el se kell vinni.

Nem kedvves kérdező, ezeket nem hisszük el. Fogd meg a kutyádat és vidd el az állatorvoshoz, mert lehet, hogy holnap már késő.

2022. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az olyan embereket, akik akár saját maguk, akár háziállatukkal kapcsolatban ide írogatnak sürgősségi egészségügyi problémák esetén, ahelyett, hogy azonnal orvoshoz fordulnának!

Már régebben is javasoltam a GYIK-nek, hogy egyes a kategóriáknál ki kéne írni figyelemfelhívó tájékoztató szöveget, hogy ne itt várjanak megoldást egészségügyi témák esetén, hanem elsősorban forduljanak szakorvoshoz.

2022. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Na mi van a kutyussal, látta orvos? Mit mondott?

Szerintem hőguta, be kell engedni, ventillátor-légkondi ami van, le kell fokozatosan hűteni. Be kell vizezni a fejét és innia kell!!!

2022. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tudatánál a kutya, de te ide írkálsz ahelyett, hogy állatorvost keresnél neki??? Igen, tudom, vasárnap piszok nehéz állatorvost találni, de ez nem az a helyzet, ahol van idő egyik lábadról a másikra állni.

Ha nem tudnám kideríteni neten, hol van a legközelebbi ügyelet, akkor felhívnám a saját állatorvosom (vagy másokat a közelben), hogy

- sürgősséggel tudna-e MOST segíteni

- ha nem, akkor mit ajánl, hova vihetem

2022. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Ugye már elindultatok?
2022. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Mostmár "megnyugodott"

Megint olyan mint amilyen volt

2022. júl. 24. 13:45
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
6. (13:31) : Ha nincs tudatánál nem biztos, hogy egy laikus meg tudja úgy itatni, hogy az tuti jó helyre menjen. A többivel egyetértek.
2022. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!