Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatásgátló nyakörv vèlemèny?

Ugatásgátló nyakörv vèlemèny?

Figyelt kérdés
Van egy 1 eves nemetjuhaszunk. Videken falunk lakunk,mostanaban a hatso kertnel ugat minden ejjel. Olyan 1-4 ig. Felvaltva jarunk ki zseblampaval,de semmit nem latunk. Nyest,macska,sun,barmi lehet. Mit csinaljunk,hogy ne ugasson? En az ugatasgatlo nyakorvon gondolkodom,a szomszed utcaban tobb csahos kutyan lattam,pld vizsla. Nappal nem zavar,de ejjel aludni szeretnenk,sajnos az ablak se lehet nyitva,de csukott ablaknal is halljuk,magas,eles hangja van,baromi idegesito. :( Nonszensz hogy a tetoteri melegben 28-29C ban kinlodjak ejszaka csukott ablaknal mert egesz ejjel ugat a kutya.
2022. júl. 28. 06:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tehát kint játszotok vele. Ez nagyon aranyos...

De mennyit sétáltatod? Mennyit fárasztod agyban és ösztönben? Mit dolgozol vele napi szinten? Mennyi a minőségi fárasztás?

2022. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom kivinni mar egy honapja.miota egy eves lett. Nagyon eros. Falunk lakunk,mindenhol ket kutya,orjongenek,dongetik a kaput,nem lehet normalisan setalni ,mert megorul a tobbi kutyatol. Az en kuytam elrant sajnos,ill.annyira huzza a porazt,h oklendezik a nyakorvtol :( falun nem is szokas setaltatni,senki se viszi amugy. A ket oras labdazastol azert illene elfaradnia. Sajnos nem vezetek mèg,busszal kirandulni meg nem tudom vinni. Hiba volt elhozni,most mar latom. Rengeteg kart okoz,szetrag ,kias mindent. A frissen festett falat osszeugralta. Ellopja a gyerekek kezebol a kajat,illetve rájuk is fog. Kezre,labra,csak a gyerekre. Mar ez is eleg ok,hogy megvaljunk tole. :(
2022. aug. 8. 11:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Falun lakok, minden nap sétáltatok. És sokan mások is. Az elmaradott, műveletlen réteg vallja csaj ezt a "falun nem szokás" baromságot.


A kutya tehát teljesen neveletlen és elhanyagolt. Semmi érdemi foglalkozás nincs vele, nulla kontroll van fölötte. És a saját lustasagodat és inkompetenciádat elektromos nyakörvvel akarod kezelni...

Inkábbb tényleg add vissza a tenyésztőnek és soha a büdös életben nem tarts állatot! Nem való neked ekkora felelősség. A gyerekeket sajnálom egy ilyen szülő mellett...

2022. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolso,mert te aztan vagy az esz. 3. kutyam. Van 14 ev kutyas tapasztalatom. Egyik sem őrjöngött ejszaka es egyik sem fogott ra a gyerekre. Rossz fajtat valasztottunk. Meg a rotweillerrel sem volt semmi gond. Kezes barany volt ehhez kepest. En vinnem setalni,de orjong minden haznal az osszes kutya. Baromi zavaro. De ha elrant,meg veszelyes is. Egy eve lakunk itt. En nem lattam kutyat setaltatni senkit itt. El kell vinni erdobe vagy oda ahol nincs kutya.
2022. aug. 8. 15:57
 15/15 anonim ***** válasza:

Esetleg neveld meg, hogy ne rantson el. Ja, hogy ahhoz energiát kell beletenni!


Azért komolyan milyen szülő az olyan, aki napi több órát kirakja a gyerekeit egy totál elhanyagolt, neveletlen, visszafogós kutya mellé, hogy játszanak vele. Felelősségtudat nem sok van arrafelé, igaz? Vagy csak kamu és ki sem mentek a kutyához?

2022. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!