Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két pulink, csütörtökön...

Van két pulink, csütörtökön megszülettek a kicsik, mikor lehet odaengedni a kicsikhez a fiú kutyát, oda lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várjatok, még az anya puli is ingerült lehet, ha odamenne.
2008. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még azt találtunk furcsának, hogy amikor kimegy a lány kutya elintézni a dolgait akkor a fiú kutya szagolgatja és másképpen nem tudom írni megkanosodik tőle és ugrana rá. Azt is normális ilyenkor?
2008. dec. 21. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 4 hetes korukig védi nagyon az anya a kicsiket,aztán mikor már tudnak jobban menni akkor már játszanak az apakutyával is.Azt viszont nektek kell érezni hogy az apa mennyire barátságos a kölykökkel.Még van nálunk is kispuli,nem kell valakinek?
2008. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Nálunk 7 kis manó van én már tegnap megsirattam őket, mert egyet sem akarok odaadni, pedig áprilisban jön a babánk és addigra sajnos nem maradhatnak meg mindannyian, de annyira édesek a szívem szakad meg értük. A pulimama rászokott, hogy ő már kimegy és a férjemmel őrködünk a kicsiknél még éjjel is:-)
2008. dec. 23. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj de ismerős ez a helyzet! Nálunk tavaly születtek meg a babák, hála Istennek csak három. Ebből 1-et elajándékoztunk egy közeli ismerősünknek, előtte sírtam egy hétig, utána egy hétig, aztán a maradék kettőt egyszerűen képtelenek voltunk eladni. Így van nekünk most 3 Pulink. De egy percig nem bántuk meg, imádjuk őket! Nekem is a tavalyi nyár úgy telt el hogy állandóan ügyeletben voltam, kiköltöztem a nappaliba éjszakára hogy halljam ha esetleg van kint valami. Volt is amikor már elindultak a kis rosszaságok, de egy élmény volt!Az anya pulival olyan erős kapcsolatunk lett ezalatt hogy már egy pillantásból tudtuk hogy mit kell csinálni. Fantasztikus volt!
2008. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont most 24-én születtek meg a kis pulikutyáim,és az anya még nagyon ingerült, nem engedi oda az apukát, szerintem odamegy ha az anyakutya odaengedi.
2008. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!