Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rozsda-vörös corgi kennelről...

Rozsda-vörös corgi kennelről vélemények?

Figyelt kérdés
2022. okt. 3. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Megnéztem a tenyésztő Facebook oldalát. Nem egy olyan ember, akitől szívesen vennék kutyát, szerintem inkább torzskonyves szaporító, aki néha eljar 1-2 kiállításra. Sok különböző kutyafajtával foglalkozik, vannak nála gazdikereső tacsik is, bár hozzájuk nem írta, hogy milyen kennel, ez nekem gyanús. A francia bulldogjai nagyon rosszul néznek ki. Valahogy az egész emberről az igénytelenség szurodik le. Se az eü szűrésekrol nincs semmi, de még csak egy normális jellemzést sem ír egy-egy kölyökhöz. Árul hosszúszőrű és mini francia bulldogokat, ami meg messze áll a tenyésztéstől amennyire én tudom.


Erre a párosításra meg rossz ránézni:

[link]

2022. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
O te jo eg, ezek a szerencsetlen kutyak!! Szerintem az 1-es altal linkelt kep mindent elmond az emberrol....brutalis :(
2022. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb. havonta van nála új alom. Többféle kutyát is "tenyészt". Rettenetes körülmények közt vannak a kutyák. Hirdet fajtatiszta kutyákat törzskönyv nélkül, és azt mondja azért nem ad hozzá törzskönyvet, mert csak hobbi célra adja el a kutyát. WTF?
2022. okt. 3. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Borzalmas... Előttem mindent leírtak.
2022. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Szaporító. Csak törzskönyvvel, jó drágán, gondolom.

Emellett nekem látszik hogy a kutyái nem igazán elengedettek a fotón...

2022. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!