Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől koroghat folyton kiskuty...

Mitől koroghat folyton kiskutyám gyomra?

Figyelt kérdés

Amúgy nem látom rajt, hogy beteg lenne, csak feltűnően sokat korog a hasa, aminek nem tudom, hogy mi lehet az oka.

Légyszi ne írjátok, hogy azért mert éhes, mert kap elegendő kaját.


2010. szept. 27. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, mit eszik és milyen időközönként?
2010. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
szarnia kell
2010. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hát ha nem a gyomra korog, hanem a pocakját hallod, akkor lehet, h vmivel elrontotta a gyomrát, lehet, hogy hasmenés készülődik nála talán, azt hallod. vagy csak a gáz nem tud távozni
2010. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jujj bocs, jól összekavartam az elejét... mostmár mindegy :)
2010. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
5 hónapos, napi 3x kap kaját, leginkább tápot (Pro Plant) meg konzervet, ritkábban pedig itthoni csirke husit.
2010. szept. 27. 14:23
 6/18 anonim ***** válasza:
mikor kicsi a kutya neki is érzékeny a gyomra mint a babáknak, semmi baja nincs ettől hogy korog
2010. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, de már vagy egy hete folyamatosan korog neki (és nem is azért, mert "szarnia kell") és hasmenése se volt. Ez normális?
2010. szept. 27. 14:27
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Bírom, hogy az állatorvos eszébe se jut a kérdezőknek, egyik kutyás kérdésnél sem. Lehet, hogy normális, lehet, hogy nem. Senki nem fog neked megnyugtató választ adni, csak a doki. Elviszed, megkérdezed, INGYEN, aztán heló..ó
2010. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy Te találtál olyan állatorvost aki ingyen kezeli a kutyádat... Az enyém nem! Ráadásul vihetem 20 km-el odébb, mert a helyi doki egy barom és semmit se tud. Gondoltam előbb kérdezek, hátha valaki tud valami okosat, nem rögtön beszólni kéne, mikor tisztába sem vagy a körülményekkel!
2010. szept. 27. 14:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Bár nekem tengerimalackám van, azért elmondom..amikor neki korgott/morgott a pocakja, akkor elvittem állatdokihoz, azt mondta h lehet h férges, és kapott rá féreghajtót...szerintem ha te kiskutyád még nem kapott féreghajtót akkor vidd el orvoshoz....nem biztos h ez a baja de azért nem árt az óvatosság:)
2010. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!