Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nalam van sajat 3 kutya...

Hesztia2 kérdése:

Nalam van sajat 3 kutya illetve 2 ideiglenes egy 9 honapos gyerek mellett. Jönne egy masik kutyus akinek rendeltem ugatasgatlo nyakörvet mert sajnos ugat nagyon ha kutyat lat. A nyakörv hasznalatahoz tudnatok tanacsot adni ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, de miert vallalsz be ennyi kutyat, ha nem birsz veluk? Tok jogos, nekem se lenne idom 5+ kutyara, de tudni kene nemet mondani ilyenkor.

A reaktivitasra rohadtul nem megoldas a nyakorv, mert a problemat es szorongast nem oldja meg. Ok, lehet nem fog ugatni, de mivel ezt nem teheti meg,majd a feszultseget mashogy fogja levezetni. Pl tamadni fog.

9 honapos gyerek mellett rendkivul jo otlet egy problemas kutya, akire nincs idod.

2023. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsétlen állatok...
2023. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Mi a fªsznak ennyi kutya
2023. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
63%
ott a használati utmutato vagy nézz meg egy videot. :/
2023. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
Állatkínzó!
2023. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
Perverz, japán diáklányból sok lenne ennyi!
2023. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%

Mikor panzióban dolgoztam, ott használtunk több fajtát is, bekapcsolod, rárakod és működik. Kis fokozaton kezdesz, aztán ha kell, emeled. Ha olyat vettél, amiből fém áll ki, ne nagyon legyen 8-10 óránál tovább rajta, mert kisebzi a nyakát.

Ahol voltam senki nem lett lelki beteg és nem kezdett pótcselekvésbe sem. Ugyanúgy rohangáltak egymással, csak csöndben.


Ettől függetlenül sajátokra nem raknék, inkább rájukszólnék, talán max akkor használnám, ha lakásba kényszerülnék és valamelyik bejelezne mindent a távollétemben.


Gondolom inkább a játék hevében ugat a kutya, meg akkor ha izgatott. Félős vagy aggresszív kutyára ilyet nem raknék.


Önkénteskedem is, rengeteg borzalmas esetet láttam, amikor már az megváltás volt a kutyának, hogy egy kennelbe került, ahol naponta fixen kap kaját, tiszta vizet és ki van takarítva. A helyzet egyedül a kérdezőnek szívás, a idi kutya meg sanszos, hogy az életét köszönheti majd neki.

2023. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%
remélem elveszik a gyerekedet te kretén
2023. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha már azt sem bírod a gyerek mellet akkor ez a te dolgod de nem lenne szerencsés még 2+ kutya.
2023. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

Egy ekkora gyerek mellett épp elég lenne 3 kutya, sőt! Erre te idióta állattartó meg bevállalsz 3at.

Őszintén sajnálom mind a hat kutyádat és a gyerekedet is. Gondolom most mindenki lepontoz majd, de nem ezek után már nem érdekel!

2023. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!