Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves kutyát ki tudunk...

Egy éves kutyát ki tudunk tenni tavasztól a kertbe?

Figyelt kérdés
Befogadtunk egy valószínűleg eldobott vizslát. Most lett egy éves de szörnyű egy kutya, van egy idősebb Tacsink és folyamatosan elvesz tőle mindent a vizsla. Mióta nálunk van azóta a Tacsink folyton szomorú, semmivel nem tud játszani mert hiába van mindenből kettő a vizslának csakis az kell ami a tacsinál van éppen. Már nem bírok vele, a házban volt mert nem akartuk kint hagyni de borzasztóan megbántam. Megfogja szokni kint ha tavasszal kinti kutya lesz?

2023. jan. 30. 18:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
Remélem te is mész ki vele.
2023. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán vagy alkalmas gazdának.Ha nem tudsz foglalkozni vele mit vársz mit fog csinálni unalmában?Sétálni kell vinni lefárasztani játszani kellene vele.Nem a kutyával van a baj hanem veled.Ne haragudj ha bántásnak érzed nem annak szánom de tényleg te vagy a hibás.
2023. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
Magánszemélyként nehezebb jó gazdit találni egy kutyának, szerintem is kérd a fajtamentés segítségét. Egy egészséges, fajtajellegű, majdnem kölyök kutyának pikk-pakk lesz egy csodás otthona.
2023. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%

Ja, hogy sétálni sem viszed... Akkor teljesen érthető hogy rossz, mégis mit vársz??

Fiatal kutya, ha tényleg foglalkozol a témával, biztos találsz neki gazdát. Facebookon tedd ki ilyen csoportokba mondjuk. És keresd fel a fajtamentést.

2023. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

Maganszemelykent is konnyu gazdat talalni egy fajtajellegu kutyanak. Szoval valoszinuleg nem annyira probalkoztak vagy nem tudom mi lehetett a baj, de alapvetoen nem nehez. Nalam is landolt mar nemetjuhasz jellegu 1 eves kutyus sajnos (szomszede volt, konkretan ott hagytak a kertben koltozes utan) elvittek volna 2 perc alatt, de atgondoltam es en is inkabb fajtamenteshez adtam.


Ha pl ivaros a kutya, akkor nagyon konnyen rossz kezekbe kerulhet es szaporitas aldozata lehet.

Fajtamentesnel legalabb ivartalanitjak es szurik a jelentkezoket.

2023. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudod megnevelni és nem számít neked, akkor miért van még nálatok?

A vizsla nem kinti kutya, és sokat kell foglalkozni vele, aktív, nem így mint pl egy beenáthegyi. Menhellyel, fajtamentéssel vedd fel a kapcsolatot

2023. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
89%
Akkor sem tudnád kitenni, ha az megoldás lenne, mert télen úgysem maradhat kinn. Nagyon szép tőled, hogy befogadtad, de vagy ahhoz kérsz segítséget, hogy megneveld vagy ahhoz, hogy megfelelő otthont találjatok neki.
2023. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek 9,10,11,12,14.

Minden kutyának KELL SÉTÁLNI!!!!! A tacsinak is, attól hogy kicsi.

Hogy tart úgy az ember kutyát ha nem foglalkozik vele. Á, tudom! Azért kell a kutya hogy insta sztár legyél. Na az ilyenekhez inkább nem szólok semmit, mert az nem lenne túl szép.

Viszlát, állatkínzó.

2023. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem tudod sétálni vinni? Bemész az első állatfelszerelés boltba, veszel egy pórázt, max.3000 forint, és már viheted is.


A vizslák nagy mozgasigényű vadászkutyák, még jó hogy szetszed mindent, ha nem foglalkozol vele. Még egy mopsz is rombol, ha nem foglalkoznak vele.

2023. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
A tacsival mindennap mentem, de a vizsla nagy és nem bírom el egyszerre a két kutyát, mert a vizsla nagyon egy kergemarha szóval le álltam a sétákkal. Amikor időben haza értem és világos volt még 17 óra körül akkor a közeli rétre le mentünk mindennap, de most télen már hamar sötét van és este ahol semmit nem látok nyilván nem fogom őket kivinni,hogy bármi baj történjen. Hétvégén tudunk sétálni de mivel a Tacsim már nem fiatal neki már egy 20-30 perc is elég a vizslának megsem kottyan. Ég és a föld a két kutya, nekünk a kicsi tényleg igazi családtag. Viszont mivel már öreg ő nem bírja annyira már a mozgást.
2023. jan. 30. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!