Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik harci kutya a legjobb?

Melyik harci kutya a legjobb?

Figyelt kérdés
Melyik harcikutya a legjobb arra hogy a gazdáját védje?

2023. febr. 19. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
palotapincsi
2023. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Na... Újabb hozzáértő, aki harci kutyát szeretne, hogy hosszabb legyen a fallosza, de a kutya fogja őt nevelni, nem pedig fordítva...

Értesz is a harci kutyákhoz??? Nem kell ahhoz harci kutya, hogy jó házőrződ legyen! Német juhász még jobb választás lenne erre a célra!

Ám, bármilyen nagyobb testű keverék is jó lenne!

2023. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Amelyiket úgy neveled, nem golden retriever, és nagyobb a palotapincsinél.


Az én kutyám keverék, közepes testű, mégis két kutya ereje van benne. Ha valaki megtámadna, mikor ő is ott van velem, hát... nem lennék a helyében. Pedig alapvetően olyan tünemény, hogy akár egy baba a szájába tehetné a kezét, semmi nem történne. Tőlem habzsolva veszi a kezemből a jutifalit, múltkor egy babától lassan, finoman vette a kezéből, pedig nem szóltam rá, hogy óvatosan, tudta ő.

2023. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy szeretnék ahogy azt sem hogy házőrzőnek kell.
2023. febr. 19. 15:35
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
A krokodil.
2023. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%

Argentín dog.


Egyébbként nagyon függ attól, hogy milyem célra kell valakinek.

2023. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Harcikutya a pitbull, de nagyon keves peldany alkalmas szemelyvedelemre, ki kell kepezni , kulonben arra is veszelyesse valhat, akii csak elsetal melletted minden rossz szandek nelkul.

Ha őrző-védő kutyat valasztanek, akkor vagy kanari szigeteki, vagy cane corso lenne. Ezek kevesbe makacsak, jol kepezhetoek. Na de ezek nem harci kutyak.

2023. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Tudom hogy nem kutya,de egy csimpánz még meg lehet tanítani jelelni!:DDD
2023. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

A harci kutyák nem személyvédelemre vannak kitalálva, hanem egymás elleni harcra, emberrel szemben nem agresszívak. A németjuhász pl megfelelő lehet erre a célra, viszont tanítani kell rá. Alap tanfolyam, középfokú tanfolyam, aztán lehet menni őrző védő képzésre. Muszáj megtanulni szabályozni az agresszióját, ha már arra neveled, különben olyanokat is fog bántani akiket nem kéne.

Én nem javaslok neked kutyát amúgy, szerintem sokkal egyszerűbb ha elmész inkább valamilyen küzdősportra te magad.

2023. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hol mondtam olyat hogy kutyaviadalra kell? Nem tudsz magyarul? Súlyos problémáid vannak a magyar nyelv használatával és értelmezésével?
2023. febr. 19. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!