Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 1 éves németjuhászt hozzá...

Egy 1 éves németjuhászt hozzá lehet szoktatni a macskákhoz?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves németjuhász, akit meg szeretne anyám venni, de van egy macskánk a házban aki kijárkál. A kutya járt kutyaiskolába, az elôzô gazda szerint jobb távol tartani a két állatot egymástól, de ebben az esetben szerintem ez nem lehetséges. Folyamatosan mondom anyámnak, hogy ez így nem lesz jó, de nem hallgat rám. Van arra esély, hogy a két âllat kijöjjön egymással?

2023. febr. 25. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Igy, hogy mar 1 eves es a jelenlegi gazda is azt mondja, hogy veszelyes a macskakra, nem kiserleteznek. Sot, ez netto baromsag, de tenyleg.


Lehet, hogy ossze tudna vele szokni, mert en nem azt mondom, hogy nem. Egy jo trenerrel es sok-sok foglalkozassal van ra esely...De ez rengeteg ido. Addig mi lesz?


Hogyan is lehetne elzarni oket egymastol, ha kijaros a macska? Mindig minden pillanatban figyelni, resen lenni...Ha tobbet nem engeded ki a macskat, amig osszeszoknak, a kutyat pedig nem engeditek be, akkor esetleg mukodhet, de eleg egy ovatlan pillanat, kirohan a macska vagy a kutya be es lehet, hogy verfurdo lesz.

2023. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A macskádat megfogja ölni
2023. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21%

Persze, nekem a nemetjuhaszom becsömölt a sok macskától. Elrontotta a gyomrát és azóta rá se bír nézni a macskákra.


Inkább eszik lasange - t.

2023. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Össze lehet, de sok foglalkozás kell akkor. Trénert keressetek fel.

Első válaszolóval egyetértek

2023. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

undorító vagy, hármas

hányok ettől a sok beteg embertől itt gykn

2023. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én össze tudtam így szoktatni kutyát és cicát. A cica volt előbb, utána jött a 4 éves kutya. Csak egyszer kellett rászólni durván, és onnantól békén hagyta a macskát, idővel együtt is aludtak. Mondjuk ez egy borzasztó könnyen kezelhető 4 éves labrador volt, nem egy 1 éves németjuhász. :/
2023. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A kutyaiskola az nem macskara szocializalast jelent. A parancsokat tanit.
2023. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátomnak a 7 éves németjuhászt sikerült összeszoktatni a macskával, de az a kutya egy tündér volt. Én meg se próbálom a 3 hónapossal, ő egy kis ördög (de imádom) és a macskák is úgy nőttek fel, hogy a kutyáktól félni kell (egyszer-egyszer beszöktek az előzőhöz, megkergette őket, azóta távol maradnak az udvartól).


Nem lehetetlen, de kemény munka lesz, kell tréner, és résen kell lennetek, nehogy odamenjenek hozzá a macskák amíg tart a "kiképzés"!

2023. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze, össze lehet őket szoktatni. Csak az a kérdés, hogy ti erre alkalmasak vagytok-e, valamint hogy abban a 2-3-6-x hónapban el tudjátok-e szeparálni teljesen egymástól a két állatot.
2023. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!