Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás schnauzer és orosz...

Óriás schnauzer és orosz fekete terrier mennyire (vagy mennyire nem) HULLAJTJA a szőrét főként (házban) bent-tartás esetén? Neten némileg ellentmondásos információkat lehet erről találni. (Valódi) kifejezetten kutyáknak javallott étel javíthat ezen?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire gyakran szoktátok főnözni/kefélni ezen fajtáitok egyikét-másikát, ha szép/esztétikus megjelenést kívánok náluk viszonylag sokszor? (Kinek éppen melyik fajtából van kutyája.)
2023. márc. 24. 21:48
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért nem ír senki??


(Másik válasz kap 18 meg 9 hozzászólást...)


Kérlek titeket: írjatok!

2023. márc. 25. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

💀

Bro


Mert a te kérdésedre csak olyan tud válaszolni akinek van személyes tapasztalata ezzel a 2 specifikus egyébként nem gyakori fajtával. Engem inkább az érdekel, miért nem ezekkel a fajtákkal foglalkozó csoportokban vagy tenyésztőknél érdeklődsz, de talán még kutyakozmetikus is tudna segíteni. Ehelyett a gyakorin sír a szád xdd

2023. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kinek sír a szája, "bro"? Ha valakinek igaza van, az rá a válasz, hogy ki kell kezdeni?


De mit akarok én, ha a bíróságon a gyilkost felmentik, mit is vártam hát ettől az oldaltól...

2023. márc. 25. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre komikusabb
2023. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!