Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutyámnak nagyon világos...

Öreg kutyámnak nagyon világos a pofája belül a szájánál,ez jelenthet bajt, ha jól van?

Figyelt kérdés

Az alsó fogsora mellett különösen.

Félek,hogy esetleg vérszegény. Nem babeziózisos vagy ilyesmi, egészséges, már amennyire egy 13 éves kutya lehet


2023. máj. 5. 17:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2023. máj. 5. 17:20
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerűen ilyen a szájbőre. De ha vérszegény lenne, tudnod kéne...
2023. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Honnan tudnám? Nem látok bele. Nem bírja az itteni durva állatorvost, oltatni is nehéz elvinni. Nemhogy vért vetetni tőle.

Vitamint szoktam neki venni,de általában kihányja sajnos. Nem igazán szereti.

Pont azért kérdeztem meg. Mintha mostanában világosodott volna sokat. Legalábbis szerintem.

2023. máj. 5. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A kép pont nem oda fókuszált, elmosódott, így nem látszik rendesen a színárnyalat. Ha nem jó a legközelebbi doki, akkor egy másikat kell keresni. Mivel idős kutya, érdemes megmutatni, ha aggódsz.
2023. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tetszett neki,hogy fotózgatom..pedig fent ült a kanapén mellettem.
2023. máj. 5. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem csak egy allatorvos letezik a vilagon, lehet vinni masikhoz is.

Amugy meg nem a kutya diktal. Ha meg kell vizsgalni, akkor kell es kesz. Szajkosar ra, aztan csokolom.

2023. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

világos ugyan,de rózsaszín, akkor van baj ha szó szerint fehér,de már egy idős kutyánál a keringés össze omlását jelenti akkor már késő dokihoz vinni..

De egyébként a kutyád inyje még rózsaszín,nincs gond.


Viszont idős korban évente illik vérvételt csináltatni,hogy az érteki milyenek. Így egy kezdetleges problémát lehet kezelni.


Jól mondták fentebb,nem csak egy állatorvos létezik.


Kérjetek szépen időpontot egy másik orvoshoz.


Ne a kutya irányítson. Enyémek is utálnak orvoshoz menni... és??? Én vagyok a gazdájuk,én írányítok kész.

2023. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem az a baj,hogy ő irányít. Hanem. 1. Megszúrni nem lehet. 2. Autóba tenni nem lehet,mert hány, pisil, kakil, remeg, reszket, halódik.

Én ilyen stressznek nem teszem ki. Egyszerűen nagyobb bajnak érzem ekkora stressznek kitenni,mint nem tudni a véreredményét.

Különben egész életében nem volt beteg "magától". 1 babeziózisa volt és egy bélfertőzése mert a réten beleivott egy pocsolyába évekkel ezelőtt. Ennyi. Összesen! 13 év alatt.

(

2023. máj. 6. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Minden kutyát meg lehet szúrni.

2. Az enyém is hányós. Akkor inkább d*göljön meg? Ugye, hogy nem???

2023. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Miért döglene meg??? Nem beteg.


Az állatorvos mondta,hogy nem oltja be. Nem én találtam ki. Még szájkosárban se.

(Az oltást később megkapta mástól. )


Amúgy okos,tanított kutya, ül, fekszik, helyben marad, csendben sétál, zebránál leül. De az állatorvosnál régebben traumatizálódott régebben sajnos, azóta 3 férfi se fogja le. Komolyan. Az állatorvos már nem vállalja a beoltását. Ahogy kilépünk onnan,már csóvál.

2023. máj. 7. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!