Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű, közepes energia...

Nagytestű, közepes energia szintű fajta?

Figyelt kérdés
Sok év után újra lesz lehetőségem kutyát tartani, de nem tudom még milyen fajta legyen. Mindenképpen nagytestűt szeretnék, de azért még nem óriást. A rövidszőrű, könnyen kezelhető fajták érdekelnek.
2023. máj. 27. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinti benti esetleg szabadtartású?
2023. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mennyit jarnal vrle futnibes milyen gyakran?
2023. máj. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Benti tartású lenne. Futni semennyit, de sétálni napi többszöri alkalommal. Régen vizsláim voltak, őket mindig le tudtam fárasztani.
2023. máj. 28. 02:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze gondolkodók az örökbefogadáson is, csak az nagyon macerás lenne ( külföldön élek) és sok rosszat hallottam menhelyekről
2023. máj. 28. 03:12
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Agár. Igazi kanapekutya, ha napi egyszer van lehetosege rendesen futni, a sima seta mellett.


Van belole mindenfele meret.

2023. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Agár, vizsla, óriás uszkár, valamilyen közepes vagy nagy testű terrier, esetleg pointer (talán kicsit mozgásigényesebb, mint a vizsla). Ha nem kizárt, hogy bull típusú lehet, akkor esetleg amerikai pitbull terrier (szerintem _SZERINTEM_ ők a legszebbek és legkönnyebben kezelhetőek a bullok közül). Hosszabb szőrrel szetterek, retriverek.


Ha gondolkodsz az örökbefogadáson, akkor szóba jöhet egy menhelyi, fiatal, jól sikerült keverék. Szentendrei Árvácskát ajánlom, ők tök normálisak minden szempontból és rendszeresen adnak örökbe Ausztriába, Németországba.

2023. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!