Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű tápot keresek kb...

Jó minőségű tápot keresek kb 1500 ft / kgs kategóriában rottweilernek?

Figyelt kérdés
Eddig carnilovet kapott, de ez 30 ezerbe kerül nekem egy hónapban. Örülnek ha 25 körülre vagy az aká sikerülne szorítkozni, de szeretném ha közben jó minőségű eledelt kapna
2023. máj. 29. 19:28
 1/3 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Elsőre a Brit Prémium az ami eszembe jutott ebben az ár kategóriában,az összetétele is teljesen jó, ebben az árban a legjobb táp.


Egyéb tápok ebben az ár kategóriában:Fitmin, Briantos,Concept for Life, Purina ProPlan, Eukanuba

2023. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb kiszerelésben rendeled a jelenlegi tápot akkor ott tudsz egy kicsit spórolni.

Semmi közöm hozzá de az az 5000Ft plusz nem gondolom, hogy olyan nagy összeg.

2023. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem bejött a tápjuk,én bárányossal etetek,bár nekem 2,5 hónapig elég a 20 kg-os zsák.


Nézz körül, ami tetszik,hogy kevesebb is elég az előírtnál :) pl 330 grammot ír 23 kgos-ra és 250-260 gr körül kap és teljes jó kondiban van.

2023. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!