Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kekszet lehet adni a kutyának?...

Kekszet lehet adni a kutyának? (nem kutyakeksz)

Figyelt kérdés
hoztam menhelyről 3 hónapja egy édes kis kutyust. Nagyon jól megvagyunk , csak válogatós..és nemszeretem amikor valaki aztmondja hogy tegyem ki elé a tápot és ha nem eszi meg , vegyem el előle és a következő etetésig ne adjak neki semmit..ésmajd megszokja hogy nem válogathat..könyörgöm. MÉRT ADJAK NEKI OLYAT AMIT NEMSZERET? belém se tuszkolták a szüleim amit nemakartam megenni.Tehát ilyen válaszokkal kiméljetek légyszi=) főzni szoktam neki husit rizzsel..de most nagyon rákapott a győri édes mézes kekszre:O:O kinthagytam a konyhába egy zacskóval ő meg elcipelte:D:) nemlesz gond ha eszik belőle?
2010. okt. 11. 15:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
istenem..hogy ti mekkora idioták vagytok:D:Dnemhiszem el komolyan. MEGMONDTAM HOGY NEM ETETEM KEKSZEL A KUTYÁMAT , HANEM ELOPTA, ÉS EGYBŐL MEGKÉRDEZTEM , HOGY NEM GOND E. hússal rizzsel etetem , máj stb..meg olyan gyümölcsökkel amit szabad neki adni. semmi olyat nemkap ami egészségtelen lenne . hudeokosak vagytok. AKKOR MÉGEGYSZER: KINTHAGYTAM A KONYHÁBA A KEKSZET ÉS BELEEVETT. NEM MAGAMTÓL ADTAM NEKI ÉS EZENTÚL SE FOGOM. de akik aztmondták , hogy nemgond hogy evett belőle azoknak köszönöm., megnyugodtam.
2010. okt. 12. 17:43
 12/16 A kérdező kommentje:
ELLOPTA*
2010. okt. 12. 17:45
 13/16 anonim ***** válasza:

"nemlesz gond ha eszik belőle?" bocs, de ez teljesen úgy hangzik, és az egész kérdés is, hogy ellopta, ízlett neki, és ehete-e máskor is, mert te azzal szereted etetni amit szeret.


Lehet, hogy velem van gond, bár a szövegértés már általánosban is erősségem volt, azóta meg elvégeztem egy kommunikáció szakot, tehát mégiscsak lehet az is, hogy neked kellene egy kicsit világosabban fogalmaznod.


Ha csak ennyi a gondod, akkor minek kevered bele ezeket?


"Nagyon jól megvagyunk , csak válogatós..és nemszeretem amikor valaki aztmondja hogy tegyem ki elé a tápot és ha nem eszi meg , vegyem el előle és a következő etetésig ne adjak neki semmit..ésmajd megszokja hogy nem válogathat..könyörgöm. MÉRT ADJAK NEKI OLYAT AMIT NEMSZERET? belém se tuszkolták a szüleim amit nemakartam megenni.Tehát ilyen válaszokkal kiméljetek légyszi=)"


Ami te akartál kérdezni az helyesen így hanzik.


"A kutyám ellopott egy csomag Győri Édes, mézes kekszet, és megette. Lehet gond ebből?"

2010. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Idi*ta te vagy, aki nem tudja kifejezni magát, össze-vissza ír és hazudozik, csak tudnám, hogy minek?

Önmagad előtt akarsz jobb színben feltűnni?

Anyukáddal idi*tázz, kis h*lye.

2010. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindesetre ajánlom figyelmedbe ezt a cikket: [link]
2010. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
csakkitti: azért írtam úgy , hogy "nemlesz gond ha eszik belőle"? mert nálunk kb mindig van itthon.mindenki szereti.tesom meg még pici és szanaszét hagyja..ezért kérdeztem hogy nemlesz e gond ha máskor is beleeszik. igyekszem elrakni előle dehát ha egyszer kivadássza ...
2010. okt. 13. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!