Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8-10 kilós lakásban...

Egy 8-10 kilós lakásban tartott szuka kutyát hányszor vinnél le egy nap, hogy a dolgát elvégezze?

Figyelt kérdés
Akitől kaptuk azt mondta elég ha reggel és este levisszük, de én azt állatkínzásnak gondolnám. Természetesen többször megy le kutya, olyan még nem volt, hogy csak kétszer.

2023. jún. 21. 06:49
1 2
 11/12 Maya Bunnyheart ***** válasza:
77%

3-4 séta az ideális.


Én két közepes testű (23 és 27 kg) kutyával élek panelban, napi 3 séta van ebből két hosszú (reggel 1 óra, délután bár most inkább ez kora estét jelent 2,5 óra és lefekvés előtt egy rövid

(kb 15 perces dologvégzős séta) nyilván az időjárás befolyásolja valamennyire a sétákat, de ez az átlag.

2023. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 kg-s kutyám van, naponta 3-4 alkalommal viszem ki. Reggel 8, délután 5, este lefekvés előtt. Ha ezeken kívül ki kell menni, akkor odaül az ajtóba ezzel jelezve, hogy ki kell mennie.
2023. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!