Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kutyája van,az tud...

Akinek kutyája van,az tud rendesen aludni?

Figyelt kérdés

A kutya rosszabb esetben ugat. Hajnalban már kimenne, éjszaka pedig fel-alá trappol. Ti tudtok aludni tőle? Mennyit alszotok,hánykor keltek? Hogy neveltétek,hogy tudjatok aludni?


(Nekem nincs saját kutyám,akkor volt,amikor a szüleimnél laktam,de ők eleve hajnalban kelő típusok, és nagy házunk volt,szóval ott nem zavart.)


2023. jún. 28. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Igen


Boxban alszik éjjel kiskorától fogva, az előszobában.


Akkor kel, amikor mi és nem fordítva.

2023. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédé elég durván ugatós. Többnyire nem zavar,de ha mégis, akkor én füldugóval szoktam. Persze, lehetne vele vitázni, hogy hová tegye meg mit csináljon, de nincs értelme. Összességében azért nagyon hasznos, mert olyan éber jószág, hogy úgy tekintek rá mint egy riasztóra. Tuti nem kockáztatna egy betörő és ez nekem is jó.
2023. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

A kutya kint alszik az udvaron, én bent a házban. Felőle oszt Hófehérke hét törpéje, az Ardennekben előretörő német páncéloshadosztály, a Hörömpő Cirkusz Világszám, valamint egy kiéhezett gnúcsorda is átvonulhatna az udvaron, akár egyszerre is, feltéve, hogy nem kerékpáron teszik...


Szóval valahogy így...

2023. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Lefekvés előtt , kb. 11 óra körül még kiviszem egy gyors pisire és másnap addig alszik amíg én. Ha 6-kor kelek akkor, ha 9-kor akkor ő is 9-kor.

Éjszaka alszik, csendes környéken lakunk, nincs is amit meg ugasson ilyenkor.

2023. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan lefárasztott kutya nem trappol és nem ugat éjjel. 23-24 óra körül van az utolsó pisikör lent, utána alszik, reggel 7-8 között kelünk általában, hétvégén nagyon max. 9kor, addig ő is pihen.


Panelban lakunk, a felnőttként menhelyről befogadott kutyánk 1-2 hét alatt hozzászokott minden zajhoz, megértette, hogy semmi dráma nincs, ha valaki éjjel jön haza a szomszéd lakásba vagy lent hangoskodik valaki stb. Alszik éjjel. Ha nagyon melege van átfekszik a hideg kőre vagy a nappaliba a hűvösebb ágyára, esetleg iszik, vagy fordul egyet-kettőt a helyén. Ha nem mélyalvásban vagyok akkor ezekre esetleg felriadok, mert nincs becsukva a háló ajtaja, megállapítom, hogy a kutya az és már alszom is vissza. Férjem horkolása és forgolódása jobban zavar! :D

2023. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
3-as: vinnyogok a röhögéstől :D
2023. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Akkor kelnek, mikor én. Csak kölyökkorukban keltek hajnalban is.
2023. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg suliba jártam, volt egy rendszerünk. Ugyanakkor keltem, hétvégén is, 5:50-kor, 6-tól 7-ig séta. Suli után hazaérve egyből, 14-től 16-ig séta. Este 22-kor 20 perc eü séta.

Dolgozni kezdtem, összevissza műszakban, akkor annyi, hogy közvetlen munka előtt és után leviszem, ez fix, azon kívül, amikor szól. Most már idős, anyukám nyugdíjas, szóval amíg munkában vagyok, addig egyszer ő is leviszi, meg otthon vagyok, akkor én is többször, amikor szól, van, hogy éjjel 2-kor. Összesen napi 5-6x van lehordva most már, 15.évében.

2023. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy sose ugat, soha nem hallottam még a 10 éve alatt, mióta örökbe fogadtuk. Állítólag a menhelyen sem ugatott soha, vagyis nem hallották, amikor látogatók mentek és az összes kutya őrjöngött, ő csendben várt, amikor mi mentünk érte, akkor is ez volt.
2023. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban lakunk, miénk általában bent alszik, de elég idegesítő, amikor rájön a mehetnék és éjjel többször is nyüszög, mert ki akar kéretőzni. Utána meg vagy kint marad és ugat kicsit valamit, vagy megint nyüszög, mert akar visszajönni. :D

Van, hogy átalussza az éjszakát és egyszer sem megy ki, de az nem túl gyakori. Általában nem megy ki éjjel olyan sokszor. A macskákat nagyon nem szíveli és ha meghall egy macskanyávogást valahol (főleg, mikor pároznak...), akkor elkezd ugatni meg kicsit morogni.

2023. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!