Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Probálta valaki az ananász...

Probálta valaki az ananász etetést (saját) kakaevés ellen?

Figyelt kérdés

Ez a módszer a Póráz két végénből terjedt el, többen tanácsolják (én is szoktam) ilyen próblémákkal küzdő gazdiknak, meg itt-ott lehet is olvasni róla. De van valakinek konkrét tapasztalata? Érdekelne, hogy városi legenda, vagy tényleg működik.


(nincs ilyen problémám, az én kutyám nem eszik kakát, se sajátot se másét, csak érdekel)


2010. okt. 13. 11:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fedeles alommal, ami olyan helyen van, ahova a kutya nem mehet :) De arra is lehet megoldás a fogkrém, mint büntetés.
2010. okt. 13. 15:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Az enyém az ember szar után sóvárog és már undorító. Ha lennt játszunk, sétálunk, akárhol talál egyet már tömi be. Sajnos a környéken elég sok efajta gusztusos ember van, meg sajnos hajléktalanok is. Ezt hogy védjem ki? Rengetegszer leszidtam már, tudom gusztustalan, de már a szájából is szedtem ki, végig szidalmazva. Ismeri a nem, fujj, kérem parancsokat, de ha későn veszem észre (később mint Ő) már meg is ette. És irdatlan büdös.
2010. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia utolsó! Hát, ez nekünk is nagy problémánk volt. Egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy résen vagy, figyeled a kutyát és nem engeded "bokrozni". Én az enyémmel így csináltam, egyszerűen nem is engedtem a bokrokhoz. Nem mondom, nem 100 %-os a dolog, de mondjuk egy 95 %-os eredményt elértem nála ezzel, most már csak nagyon ritkán fanyalodik rá. Ha mégis megesik, akkor persze kemény büntetés, leszidás, samponos szájkimosás és fél nap harag... :) Ahhoz képest, milyen notórius ember szar evő volt a kutyám, magam részéről ezt elég jó eredménynek érzem.
2010. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ez a prémium tápos dolog akkora baromság, 2 kutyám van az egyik megeszi a másik nem, és ugyanazt a prémium tápot eszik...
2010. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!