Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be van gyulladva a kutyusom...

Be van gyulladva a kutyusom füle,mivel tudnám gyógyítani?

Figyelt kérdés
Kutya fül gyulladás.

2023. júl. 22. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán az állatorvoshoz is elvihetnéd?
2023. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvossal.
2023. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Több ok miatt lehet begyulladva. Baktérium, gomba, ezek egyvelege, atka, stb. Ezt otthon nem tudod totálisan eldönteni és kezelni.
2023. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed állatorvoshoz, ő megállapítja, hogy pontosan mi a baj, és ad megfelelő fülcseppet a kezeléshez. Sokszor az ilyenek vénykötelesek, szóval az állatorvost nem lehet kikerülni.
2023. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
,Sajnos nem tudom szállítani mert nincs autóm,aki orvos meg kijönne hozzá annak a kezébe nem adnám a kutyust.Rossz tapasztalatok és nem csak az enyém.hogy miért engedik működni az ilyet nem értem.
2023. júl. 22. 13:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős aki elvisz mondjuk normalis allatorvoshoz? Merre laksz, milyen messze van az allatorvos tőled? Helyi kutyas fb csoportban is szoktak fuvart kerni az emberek, oda is irhatsz.

Lehet allergia, sérülés, buzmirigy problema miatt is az elobb felsoroltakon kívül, ezek pedig mind mas kezelest igenyelnek.

2023. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben tényleg célszerű lenne megkérdezni rokont/ismerőst, hogy fuvarozzanak el egy másik állatorvoshoz, sajnos vizsgálat nélkül nem lehet megállapítani, mi okozza a gyulladást és hogy lehetne kezelni.
2023. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha a kutyád orvosi ellátását nem tudod megoldani, akkor nincs jogod állatot tartani. Pont. Állatkínzás szabadságvesztéssel is büntethető bűncselekményét követed el. Mégis mik voltak a hosszútávú terveid?
2023. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon szomorú hogy egy 20 ezer fős városban nincs megoldás.Egy megbízhatatlan orvos van csak aki kimegy házhoz.Hát itt tartunk.Ez a rész is olyan mint a felnőtt eü.Az állat kínzást az orvosoknál kell kezdeni!!!Ekkora városban nincs szakorvos ha baj van kimenjen házhoz!!!!!!
2023. júl. 22. 19:02
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem itt most is volt a terv, hazhoz jaros allatorvos egyebkent se feltetlenul jo, komoly baj eseten rendelobe kell menni ugyis. Ne azon haborodj fel, hogy senki nem jon ki, hanem azon, hogy ugy vallatal kutyat, hogy az alap ellatasa sincs megoldva.

Ismeros, taxi, busz.

Meg kell oldani, igy nem maradhat.


Nekem nincs autom, de direkt emiatt vettem kistestu kutyat, akit ha kell, meg kezben is elviszek barhova.

Sima allatorvos 5 perc seta, de ugyelet van a szomszed faluban, ahova meg a taxi elvisz.


Neha nem art egy kis tudatossag.

2023. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!