Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemét vagyok a kutyámmal...

Szemét vagyok a kutyámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha kimegyek az udvarra enni, általában odajön a kutyám és kéri az ételt. Ha nem adok neki, akkor szemét vagyok? Sokszor elgondolkodtam ezen, és szeretném a segítségeteket kérni ezzel kapcsolatban.


Hozzáfűzném: Havi-kéthavi szinten visszük állatorvoshoz, hisz fontos számunkra az egészsége, és az állatorvos is megerősített benne, hogy teljesen egészséges, és megfelelő mértékben, változatos ételekkel etetjük. De gondolom akiknek van kutyájuk, azok tapasztalták, hogy a kutyák milyenek.



2023. júl. 24. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Ebben én is szigorú vagyok, nincs tarhálás.
2023. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák ilyenek, ha egészségesek. Szeretik a pocakjukat, és ha előtte evett meg 1 kiló húst, akkor is kunyizik, ha Te eszel.

Sokan nem tűrik ezt, én lágyabb szívű vagyok. Mindig hagyok a végén egy extra falatot, ami az övé, feltéve persze, hogy olyasmit ettem, amit ő is ehet.


Kivéve ha gyümölcsöt eszem, mert ilyen közös gyümölcsözéseink vannak a kutyával. :D Általában tányérra vágom fel az almát, dinnyét, barackot, és így egy szelet neki, egy szelet nekem. Ha gáz, ha nem, én ezt szeretem így. :)

2023. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kunyizásnak hívjuk, teljesen normális, de ilyenkor rászólok vagy ignorálom.
2023. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha szegény fél óráig néz és valami olyat eszem ami nem árt neki akkor egy trükkért cserébe adok neki egy falatot.
2023. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét, ez teljesen normális. #3 Annyit azért hozzátennék, hogy ez nem minden kutyára igaz ilyen általánosan, egy pulinak pl. kirakhatsz egy zsák tápot, és nem fog többet enni, mint amennyire szüksége van.
2023. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy szemét. A kutyának meg kell tanulnia hogy neki is és neked is van saját kajád. Mi azt szoktuk ilyenkor hogy adunk neki répát, csontot vagy valamilyen rágcsát hogy lefoglalja.
2023. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét. Emberi ételek többsége nem is jó a kutyáknak a só tartalma és egyéb dolgok miatt.
2023. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Off, de mit csinál vele havonta, kéthavonta az orvos?
2023. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!