Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Virslire valami alternatíva?

Virslire valami alternatíva?

Figyelt kérdés
Vizsgára készülünk, ami mindennapi gyakorlást jelent. Virslivel tréningezünk, de sajnos nagyon megy tőle a hasa, már sokfélét kipróbáltam. Mivel lehetne helyettesíteni a virslit?
2023. aug. 23. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keményebb sajt kis kockára vágva, csirkemellsonka szintén így.
2023. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen fajta sajtból ehet többet? Csirkemellsonkától félek, mert attól valószínűleg ugyanúgy menni fog a hasa, de megpróbálom.
2023. aug. 23. 12:18
 3/10 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%

A tápja, gyümölcs, zöldség, sajt

[link]

2023. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb. 5-6 db virslit karikázok fel neki egy gyakorláshoz, tehát ilyen mennyiségben kell gondolkodni.
2023. aug. 23. 12:19
 5/10 Rosszlovas ***** válasza:
100%

A mi kutyánk megőrül a főtt tojásért. Fehérjét kockázom fel neki, mert a sárgája nem bírja a szállítást.

Próbáld meg, hátha a tiéd is szereti.

2023. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sült hús.
2023. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Főtt hús (főleg szív, színhús) tökéletes. Nem ereszt levet, nem olyan zsíros, mócsingos.
2023. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Mekkora karikákra vágod, hogy 5-6 virslit adsz oda ilyenkor? Az van vagy 25-30 deka, szinte már egy fél adag kaja, egy közepes méretű kutyánál. Nekünk a suliban mindig pattogtak, hogy nem zabáltatjuk tele tréning közben a kutyát, kicsi legyen az a falat, tényleg csak annyi, hogy egyben lenyeli, nem rágja, nem nyammog rajta.

Egyébként a főtt szív tényleg nagyon jó ötlet, eszembe sem jutott, pedig olykor én is adok a kutyának eledelként.

2023. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Főtt csirkeszív nálunk a best
2023. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Treat and meat! Tok jól darabolhato!


Az én kutyám a virslitol és a sajttol is fosott plusz a főtt puykaszivtol is :D


Extrém érzékeny a gyomra. Treat and meattol nem volt fosas😊 ha nem kellett az egész juti és simán lefagyasztottam. Tok jól el is állt így.

2023. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!