Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lesz a kutyámnak ha...

Baja lesz a kutyámnak ha macska kakit eszik?

Figyelt kérdés
Van egy bent macskám akinek a wc a fürdőben van és a kutyám mindig bemegy oda megenni a kakit. Az ajtót nem tudom mindig csukva tartani és már a kutyámat is próbáltam nevelni h ne menjen be oda.
2023. szept. 15. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
43%

Ha a macskádnak van valamilyen baja akkor valószínűleg elkapja a kutya is. Ha egészséges is a macskád, még akkor sem tesz jót a kutyádnak a széklet, és lehet hányás vagy hasmenés lesz a végkifejlet.

Az egyik ismerősöm kutyája havonta 2-3x lakomázik ilyenekből mégsincs semmi baja.

Kiszámíthatatlan, így jobb lenne ha pl. megtanítanád a macskát, hogy a wc-be ürítsen/beszereznél egy olyan macskaalmos tálcát aminek van teteje.

2023. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleve teljesen logikus, hogy sz*rt enni nem egészséges..
2023. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakj fel babarácsot, a macska átugorja, a kutya meg nem szokta (vagy mert fizikailag képtelen is rá, vagy van bennük ennyi szabálykövetés), nálunk ez lett a megoldás.


Néha-néha sajnos az én kutyáimmal is előfordult, ha nagyon sokat zabáltak, kihányták, de amúgy nem lett bajuk. Magában az alomban még annyi veszély van, hogy megduzzadhat a gyomrukban.

2023. szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle baja, de neveld le róla, mert azért van kockázata.

A mi kutyánk még a macska kajáját se eszi meg, pedig nagyon szereti, és egész nap előtte van. Le lehet nevelni a kutyát arról, hogy a macskaalomból táplálkozzon.

2023. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!