Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik színű amstaffot választ...

Melyik színű amstaffot választanád?

Figyelt kérdés
2023. szept. 18. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Fekete
Kék
Csíkos
19 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Nekem is a fekete vagy a csíkos tetszik legjobban.

Feketén szebben látszik a kidolgozott izomzat.

De a csíkos meg olyan különleges, mindegyik másképp csíkozott.

2023. szept. 18. 19:37
 2/5 A kérdező kommentje:

Még a kék azért jött szóba, mert az olyan kedves tekintetű.

Nem tudjuk melyik legyen.

Kan kutya lesz, mert neki egyszerűbb az ivartalanítás, nem akarjuk nagy hasi műtétnek kitenni a kutyánkat.

Amúgy kutyáknak is van Steril táp, mint a cicáknak? Előtte cicáim voltak.

2023. szept. 18. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Miért szín alapján váladztadz? Miétt nem habitus, tulajdonság alapján döntesz? Nyilván tudom a válsszt: neked is divatból kell ilyen kutya.
2023. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csíkosra nyomtam, mert az enyém is tigris csíkos, bár nem én választottam, hanem csak ő maradt az alomban, akinek nem volt még gazdija.

Mindegyik szép egyébként, csak más dolgok miatt. Az én kis tiger dogom tényleg olyan, mint egy tigris, meg is szokták bámulni.


A fekete nehezen észrevehető a sötétben, na meg rejtőzködőbb, de ha úgy vesszük, ott “nem zavarnak be” a csíkok, jobban látni az izmos kis testét. :D


A kék meg hát egyszerűen szép szín, jámborabbnak tűnik a kutya, jó a szemnek ránézni.


Ha van némi jellembeli eltérés a 3 eb között, akkor azt válasszátok amelyik legjobban a Ti életviteleteknek megfelelő, mert csak külsőség alapján lehetetlen dönteni.

2023. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 az agy ***** válasza:
A téli szín idén a szürke lesz, úgyhogy fesd szürkére.
2023. szept. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!