Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hullik a szőre a kutyámnak?

Mitől hullik a szőre a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Egy foltban nincs neki szőre, szó szerint rágja magát a kutya. Nem bolhás, csirkét nem kap mivel úgy tudom allergiásak a kistermetűek a baromfira. Mit tudnék tenni? Félünk hogy elveszítjük. Minden oltását kapja rendszeresen, de a vérvételre nincs nagyon pénzünk. Van két macskánk még, de náluk semmi ilyen, szóval

Nem hinnem hogy miattuk lenne.



#kutya #tacskó #szőrhullás #Hosszú szőrű tacskó
2023. szept. 22. 17:25
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Az én kuzyámmal is ez volt /van vagyis még él nem veszítettük el most csak le vedlik a régi szőrt ez normális
2023. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Annyira nem szerintem hogy lassan a bőrét látjuk…
2023. szept. 22. 18:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Hol rágja magát?
2023. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mivel eteted?
2023. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, allergia, bőrszárazság, bőrgomba. Állatorvoshoz kellene vinni.

Ha nincs pénzetek, sok helyen lehet részletfizetést kérni.

2023. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Szóval állatorvos nem is látta? Millió lehet, nem csk allergia. Gomba, autoimmun, szőrtüsző atka stb.


Nem akarod elveszíteni, de azért annyira nem fontos, hogy megvizsgáltad és kezeltesd. Mégis minek kellett kutya, ha már az ellátásán, egészségén is spórolsz?

És ne keresd a kifogást, hogy nincs pénz orvosra. Millió biztosítás van már kisállatra, ami fedezné az ilyen költségeket. Csak nyilván erre is sajnálod a pénzt.


Mondanám, hogy vidd vissza a tenyésztőnek, de sejtem, hogy a vételáron is spóroltál és valami szapis, olcsó keverék kutyát vettél anno.

2023. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6/6 mentett kutya volt, nem tenyésztőtől vettem. Előtte semmi baja nem volt. Nem sajnálom a pénzt, de nem is szarom a pénzt! Ez a nem mind1. És nem keverék a kutyám!! Ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor nem kell! Senki se kíváncsi legalább is én nem a hülyeségedre. Elment már rengeteg pénzem erre a kutyára egyéb egészségügyi problémák miatt. De ha gondolod mondom. Ott az epilepszia. Mivel rengeteget verték az előző gazdái. Csak gondoltam próbálok segítséget kérni, ne aggódj nem a pénzen van a hangsúly, csak ha van valakinak hasónló tapasztalata akkor tud segíteni, és nem kell 40ezret egy vérvételre kiadnom. Többet ésszel, mint ész nélkül szokták mondani.
2023. szept. 23. 00:51
 8/16 A kérdező kommentje:
3/7 A farkánál.
2023. szept. 23. 00:51
 9/16 A kérdező kommentje:
4/7 Kutyakonzerv(ennek fajtája váltazó) , száraztáp és ilyen pedigree jutalom falatokkal.
2023. szept. 23. 00:52
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Tökmindegy, mit mondd más, vényköteles gyógyszerre lesz szükség, amit orvos írhat fel.

Ha nem törzskönyves kutya, akkor hivatalosan keverék, akkor is, ha erősek egy adott fajtára jellemző fajtajellegek.

2023. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!