Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Marhabendo vagy Pulyka egeszse...

Marhabendo vagy Pulyka egeszsegesebb egy kutya szamara ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 23. 01:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg a sima marhahus.



Mindegyik verzio a belsosegekkel ertve, termeszetesen.

2023. szept. 23. 01:12
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem barmi ami hus es belsoseg! (Csak ne bolti feldolgozott legyen.)
2023. szept. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő az, és ideális esetben mindkettőt kap, hogy változatosan étkezzen.
2023. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es, Mi az h bolti feldolgozott ?
2023. szept. 23. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 pl szalámi
2023. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4.

Igazabol barmilyen bolti eledel, akarmit is irnak ra. Az en kutyusom azota nem latott allatorvost, amiota szigoruan en fozok neki. (Foleg marha daralthust ami lehet kicsit zsírosabb is, belsoseg, csirke, pulyka, ami eppen van.) Csirke teren is erdekes modon csak a bolti csirkes vackokra volt allergias, rendes csirkehustol semmi baja nincs. Nem adok mar neki krumplit, rizst se a hushoz, csak husfelet es nem jon ki tobbre penzben osszessegeben. Regen allandoan orvoshoz jartunk, pont hogy akkor kerult tobbe a kutya tartas. Es 15 eves, nem fiatal kutya. Nekem bevalt az is, hogy neha kimarad egy nap etetes, mert még az embernek is jot tesz egy kis bojtoles neha. De ezek csak az en tapasztalataim, mert regen tenyleg ilyenek voltak, hogy infuziora jartunk, hanyt, befosott, minden baja volt allandoan. Tojast is szoktam adni neki neha.

2023. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!