Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet valahogy tanítani a...

Meg lehet valahogy tanítani a kutyának, hogy ne bántsa a cicákat, tyúkokat, süniket? (Husky faj/5 éves)

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
En amstaffnak elmagyaraztam,h ne szorongassa,hanem csak cipelje a sunoket. Azota nem esik nyjuk csak utaznak a szajaban. (Ellenorzom,h jolvan ak utana,gombolyuek.)
2023. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt még csak-csak, hogy amikor jelen vagy hagyja őket, de lutri, hogy a jelenléteden kívül is békén fogja-e őket hagyni (valszeg nem)
2023. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A husky fajta.
2023. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Huskynk volt. Hamar megtanulta, hogy nem szabad. Okos kutyák. Megfogtuk a macskát/csibét, épp amit akartunk tanítani. Odatettük az orra elé. Ha oda kapott felé akkor elhuztuk a kezünket, majd határozottan rászoltunk, hogy nem szabad! Kézmozdulattal is jeleztünk, hogy nem! Pár alakalom után már nem volt probléma. A macskákkal utána együtt is aludt, a csirkéket pedig védte.
2023. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Milyen faj az a husky faj?

Most került oda ennyi állat? Eddig nem lett szocializálva hozzájuk?

Tudod kezelni a kutyát az állatok mellett?

2023. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nálunk semmilyen más állat nincs csak a kutya, a szomszédban vannak tyúkok azokra próbál vadászni, de a kerítés miatt ugye nem tudja elkapni őket. A többi állat csak úgy bejön a kerbe, aztán a kutya elkapja őket.
2023. okt. 28. 01:06
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy kommondor keveréknek hogy lehet elmagyarázni hogy ne kergesse a cicakat és ne bántsa a tyúkot? Azok buta fogok és nem értenek a szép szóból meg a verésből se sajnos. Egy kommondornak nem lehet parancsolni. Azokat ki kéne csapni a mezőre mert nem fogják fel hogy tyúkot, macskát nem bantunk.
2023. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy husky kicsi kutya és szelíd meg értelmes. De egy kommondor nagy és buta. Verni nem lehet mert megharap vagy szét is tép, a szóból nem ért akkor hogy lehet elérni nála hogy ne bántsa a cicákat, tyúkokat. Nem tudom milyen egy Amstaff de egy kommondornal nem lehet nagyobb. Egy kommondir keverék mint unokatesóm kutyája, belőle indulok ki 40 kg. Szerintem nincs 40 kg nagyobb kutya.
2023. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Közel esélytelen, mert felnőtt, rákapott már az "ízére", a kisebb állatok levadászása szinte fajtajelleg a huskyknál. Az sikerülhet, hogy mikor ott vagy, ne bántson semmit, amúgy meg rakj villanypásztort a tyúkos részre, ha nagyon nézi a kerítést...


A kommondor nem tudom, hogy lett idekeverve, de szerintem az, aki bántja a gazdája állatait, egy selejt. Ettől persze még megérdemli ő is, hogy szeressék, jól bánjanak vele stb., csak nem kell engedni, hogy szaporodjon...

2023. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott vagy, le tudod erről állítani? El tudod érni, hogy a jelenlétedben ne foglalkozzon se a csirkékkel, se a kertben lévő macskákkal?
2023. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!