Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki allergiás a...

Van itt olyan aki allergiás a kutyaszőrre és mégis van kutyája?

Figyelt kérdés
Hány kereszt lett az allergia tetszt? És milyen kutyát tartotok allergiásan? És milyen gyógyszert szedtek rá? Azt hiszem ennyi! :)
2010. okt. 19. 16:53
1 2
 11/18 anonim válasza:
utóbbi vagyok, gyógyszert nem szedek.de tényleg nagyon durván kiszokott jönni kutyáktól az allergiám,de a törpe uszimtól egyáltalán nem.
2010. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Norczy ***** válasza:
Nekem könnyed 2 keresztes allergiám volt. mindig volt mellettem kutya a 22 évem alatt és amikor kiderült az allergia, előtte 1 héttel vettük a csaut. Dokinő mondta is hogy adjunk túl rajta. Gondoltam peeerrrrsszzzeee, csak is. Azóta a csau 8 éves múlt,nálunk van, én fésülöm és nincs allergiám :D
2010. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Norczy ***** válasza:
ja és nem szedek gyógyszert.
2010. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hány keresztes, de allergiás vagyok a kutyákra és van egy angol szetterünk. Csak nyáron szoktam gyógyszert szedni(én is aerioust, nem biztos hogy így írják). Most gyógyszer nélkül nincs semmi bajom amikor a közelében vagyok, pedig elég sokat vagyok vele.
2010. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy kérdezek, de tapasztalatunk még nincs. Nemrég derült fény erre az allergiájára a vizsgálaton. A pollent gondoltuk, de ezt nem.

Ha udvaron lesz a kutya, és 4-es szinten (4 csillag, vagy hogy írod) allergiás rá a férjem, akkor lehet sima kutyánk majd, vagy nem ajánlott? Amúgy rövid szőrű, nagy testű házőrző lenne (bullmasztiff).

2010. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: Meg van már a kutyus? Ha nincs akkor beszéljétek meg hogy mondjuk valami szerződéssel 1 hétig nálatok van a kutyus és ha nem váltja ki az allergiát megtartjátok.. vagy valami ilyesmi :D
2010. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a bullmasztiffot szeretné, de a férje kiderült, hogy allergiás.

Még nincs meg a kutya. El is kezdtem én nézegetni az állítólag hipoallergén (Olvastam, hogy ezek is válthatnak ki allergiás reakciókat.) kutyákat, de egyikkel sem tudom elképzelni az életünket. A bullmaci tulajdonságai meg olyanok, mintha nekünk tenyésztették volna ki...csak ez az allergia ne lenne.

2010. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Megint én, aki csak kérdez :) bocsánat érte! Tudna nekem ezekre valaki válaszolni?:

Lakásban vagy az udvaron van a kutya? Mennyire vagy allergiás? Egész évben kell szedned miatta az allergia-gyógyszeredet, vagy csak mikor vedlik?

Köszi!

2010. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!