Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viseltétek a kutyátok...

Hogy viseltétek a kutyátok ivartalanításàt?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megkönnyebbültem a műtét után, majd kb max 2 napig aggodalmaskodtam különösebben a varratok miatt.
2023. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám nagyon jól viselte (úgy kellett visszafogni hogy ne rohangáljon, ugráljon 3-4 nap után), így én sem aggodalmaskodtam.
2023. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálatok a herezacskót is eltávolították?
2023. nov. 6. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A herezacskót nem szokták eltávolítani (csak speciális esetekben, pl. idősebb kannál, olyan fajtában, ahol nagyon látványosan lógna); növendékeknél még visszahúzódik. Ha te vagy, akinek a kutyájának a zacsija ödémásodott a műtét után, akkor ha bizonytalan vagy, hogy normális-e, akkor vidd vissza az orvoshoz!
2023. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére nem engem ivartalanítottak, így semmi nehézség nélkül.
2023. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem távolították el, így csak egy kb 1,5 cm-s vágás volt. /2-es voltam
2023. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon aggódtam, az altatás miatt, de szerencsére 3ból 3 esetben nem volt semmi komplikáció. (2 kan 1 szuka)


Maradt a herezacskó, pár hónap alatt teljesen visszahúzódott.

2023. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuka lett ivartalanitva fiatalon, első tuzelese utan. Vettem ki szabit, igy 3 vagy 4 napot itthon voltam es felugyeltem hogy ne nagyon ugraljon, es a masik kutya se akarjon ugralni rajta vagy hevesebben jatszani, de igazabol minden konnyen ment. Mar aznap evett este, kiment pisilni, masnap meg mar labdazott is volna. Probaltam lefoglalni agyi farasztassal inkabb ezekben a napokban. Azota is olyan virgonc, nagyszaju kutya, szemelyisegben semmi nem valtozott.
2023. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!