Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megvédeni a kismére...

Hogy tudom megvédeni a kisméretű kutyám 2 szomszéd, átjárós agresszív kandurmacskától, akik rájöttek, hogy sarokba tudják szorítani a kutyát?

Figyelt kérdés
A kutya nagyon fél amikor atjön valamelyik macska, fújnak rá és meg is kergetik. Más macskától nem fél, de ezek nagyok és elég vadak.

nov. 20. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerezz egy igazi kutyát. Nagyon nem jó az, hogy a blökidet még egy k*rva macska is ledominálja, az ilyet nem is lehet kutyának nevezni.
nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, köszi,gondoltam rá, hogy egy hevesebb kutyával meglepem a pimasz macskákat.
nov. 20. 21:20
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor 2 kutya lenne, de kistestüt szeretnék mindenképp. Foxira gondoltam, azzal talán (??!!) nem variálna egy macska sem. Lőni a macskákra és hasonló megoldás nem én vagyok, azt inkább nem.
nov. 20. 21:25
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Attol eltekintve hogy egy mèretben kb megeggyezô macska simàn a kutya/farkas felè kerekedik ja teljesen megàlja a helyèt az hogy egy kutyàt nemlehet kutyànak nevezni ha egy macska lerendezi…

Èn mondhatni kutyapàrti vagyok..de gondolkozz

Mit tud egy kutya?harap meg ugràl…a macskafèlèkhez kèpest tök korlàtozottak mozgàsterèn..

Egy sàrhegyi vs puma/hiùz..hàt szegèny kutynak nemsok esèlye lenne…

Tàvoltartani a macskàkat nemtudom talàn csùzli ès gumibogyò….gondolom nem kivègezni akarod a macskàkat..vagy?

Esetleg ha odamennek hozzàd a macskàk egy kis erôspaprika tuning hatàsos lehet

nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
5# Jah, kivégezni persze, hogy nem akarom a macskákat. Ilyesztgetni meg felesleges, tanulékony, tudják ha nem vagyok kint akkor lehet garázdalkodni, ablakból és kamerán látom. Amúgy jó fej macsok lennének, csak a kuty ezt most per pillanat nem így érzi.
nov. 20. 23:23
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél mellé egy foxit. Az megneveli a cicusokat.
nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd ki a kutyát felügyelet nélkül, ennyit tudsz csinálni.
nov. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Én anno egy erős pumpálható vizipisztollyal intéztem. (Vizipuska)

Ha meg jelentek kaptak egy kis vizet.

Nem árt igazán de kellemetlen nekik.

nov. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyen kint a kutyád felügyelet nélkül. Nem is értelek...
nov. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédnak is lehetne szólni, h oldja meg, h a macskái ne menjenek a területedre, jogilag nem is lehetnének a területükön kívül (tudom, hogy a szokásjog más, de rengeteg megoldás van már erre).

Ilyen "érzékeny" kutyát nem hagynék én sem felügyelet nélkül az udvaron. A foxival meg sokat kell foglalkozni, illik 1-2 órát sétálni, futtatni naponta és nem is olyan egyszerű kutyák, hogy emiatt megérjen tartani egyet.

Ismerek olyan havaneseket és törpe uszkárokat, akik lazán kizavarnak minden macskát a kertből, de tényleg csak akkor legyen kutyád, ha amúgy is szeretnél másik kutyát (meg amúgy velük is foglalkozni kell, de nem olyan makacsak, mint egy foxi).

nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!