Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutyájának a hasán...

Szomszéd kutyájának a hasán egy ökölnyi szétnyílt seb van, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Volt nála állatprvos azt mondta nem kell vele semmit, gyógyul. Meg befújta. Azóta a szervei is látszanak...


Az eléjén a közepén egy mély lyuk is volt, meg körben a nagy seb.


2023. dec. 9. 19:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ehhez az orvoshoz kb. senki sem viszi az állatát, a kutyáktól meg fél is. Másnak az állatát én nem vihetem el. Ma is néztem neki egy jókora lyuk van és látszanak a belső szervei... Nagyon durva. Amúgy ő is úgy gondolta, hogy ránéz és ha kell, akkor beviszi vagy be kell vinni. De azt mondta, ezt nem kell varnni, 2 nap. Ahhoz képest egy hete így van. Ja neg azt mondta, hogy örüljenek, hogy nincsen nyár, mert így nem lepik be a legyek.
2023. dec. 10. 11:51
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
#11 Az állatvédőket kihívhatod, nem fogják megmondani a szomszédnak, hogy te hívtad őket, és az se valószínű hogy magától rájönne, mert egy járókelő is megtehette volna. Már ha nem kamu a kérdés ugye...
2023. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Itt nektek minden kamu?
2023. dec. 10. 14:47
 14/18 anonim ***** válasza:
13: Tudod itt van egy "szokás", hogy ha valami cikisebb probléma van az mindig a szomszéddal, a baráttal, ismerőssel, távoli rokonnal történik. Eleve egy anoním oldal. Szóval ezt nem értem, de nem csak én más se. Rögtön egy ilyen felvetés beindítja a kamu detektort, és a többi viszont válasz alapján már ki is akadt, egészen piros mezőben van.
2023. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem az én kutyám...
2023. dec. 10. 16:12
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

"tényleg nem az én kutyám"

Ügy felgöngyölítve!

2023. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mit göngyölítettél fel?
2023. dec. 11. 05:21
 18/18 anonim ***** válasza:
9%

Max a szőnyeget, itt mindenki Sherlock Holmes, hagyd rá.


Ilyen esetben én már kockáztatnám a tróger szomszéddal a viszonyt. Állatkínzás kategória, jelentened kellene.

2023. dec. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!