Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb pitbull fajta?

Figyelt kérdés
Pitbull-t akkar tesóm de én azt hallottam igen veszélyesek mert könnyen begurulnak felnőtt korban

dec. 16. 16:09
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
33%
Munkakutya? Milyen munkára jó a pitbull?
dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy kisebb testűre rábeszélni és igen mutattam neki ezeket a videókat már átgondolja de remélhetőleg nem lesz neki egy pitbull megengedve
dec. 16. 20:31
 13/51 Irdatlan Infláció ***** válasza:
90%
11: konkrétan bármilyen kutyás sportra, kotorékozásra, kártevőírtásra, disznóvadászatra, marhapásztorkodásra, szagmunkára (keresőfeladatokra), mentőkutyának, személyvédelemre pl. Ezt csak így hirtelen.
dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
38%
Te vagy a kisebbik gyerek, ugye? Olyan 7-8 évesre tippelek abból, ahogy ideböfögted a szavakat. Még gondolom nem volt az iskolában a vesszők használata és a mondatok írása. Még csak egyben böfögtök ki random szavakat. Viszont nem értem, hogy egy kisgyerek miért mondja meg, hogy az idősebb testvére mit tegyen és mit ne. Eleve miért engednek egy kisgyereket a géphez a szülők...
dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
19%
Elmagyarázná valaki mi a picsa közöd van ahhoz hogy más milyen kutyát vesz?
dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
38%
Talán együtt élnek, és talán félti a testvérét...
dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
14%
Megoldja. Nem kell előre hisztizni.
dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk azért érdekli, mert egy 15 éves gyerek iskola mellett akar kiskutyát magához venni, akivel gondolom a kérdező egy háztartásban is él.
dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem azokat a hozzá szolokat akik ennyire soteten pofazznak arról hogy mi közöm hozzá vagy le fikaznak nekem semmi rossz szandekom nem volt ezzel a kerdesel csak informalodni akartam sose volt meg kutyam (igen egy háztartásban elek vele egy évvel vagyok tőle idősebb és még én sem tudnám gondját viselni nem hogy ő) valamint nem tartom magam felnőttnek mielőtt ezért is valami kötekedő majom beugat mert egyesek szeretnek kiforditani mindent is de ez egy ilyen oldal itt a legnagyobb kocsogtol megtalálható az összes fajta a leggkisebbig:D #15 az a p*csa közöm van hozzá te kib*szott f*sz fej hogy a testvéremnek nem akarom baja legyen és azt sem hogy rossz kezekben legyen a kutya csak mert nem kojkot akkar mondjuk egy ilyen nyomoreknak hiába magyarázom tuti csak magadal foglalkozol a való életben lehet nyugodtan szidkozodni emberek vagy kifugarazni esetleg a nagy megmondoknak lenni ez egy ilyen oldal hajrá jókedvűen olvasom őket puszi
dec. 17. 07:55
 20/51 anonim ***** válasza:
22%

"konkrétan bármilyen kutyás sportra, kotorékozásra, kártevőírtásra, disznóvadászatra, marhapásztorkodásra, szagmunkára (keresőfeladatokra), mentőkutyának, személyvédelemre pl. Ezt csak így hirtelen."


Amiből max a disznózás igaz, ami igazából nem munka, hanem kártevőírtás Floridában és néhány amerikai államban.


A sport nem munka.

Kotorékállatok ellen alkalmas tud lenni, ha pusztán az ölési vágyra építenek, de azért a kotorékozás nem pusztán ezt jelenti, tehát ez sem igazi munka.

Kártevőírtás, erre jó, bár nem a legjobb, és nem hiába más fajtákat használnak erre a profi kártevőírtók.

Marhapásztorkodás... mi van? :D :D Ez eddig a legnagyobb baromság. Már ott megbukik, hogy semmilyen rövidszőrű, aljszőrzet nélküli fajta nem alkalmas arra, hogy mostoha időjárási körülmények között vigyázzon a jószágra. A másik pedig az, hogy a méretükből adódóan nem tudják megvédeni a nagyragadozóktól az állatokat, nem hiába van az, hogy a pásztorkutyák nagy termetű fajták (kau, káj, komondor, stb.).

Szagmunkára sem igazán alkalmas, nem kifejezetten jó erre a munkára, bár vannak olyan egyedek, amik sok munkával egy átlagteljesítmény el tudnak érni, de az igazán erre való fajtáktól elmaradnak.

Mentőkutyának soha nem láttam pitbullt... persze lehet hogy van, de ez sem jellemző.

Személyvédelem? Már amennyiben nem támadja meg még pluszban a saját gazdáját, de azért nem hiába nincs IPO versenyeken pitbull, ha mégis van olyan elvetemült, ami ilyen fajtával próbálkozna, nincs benne az első 499-ben egy 500 fős versenyen.

dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!