Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya bűzmirigyét ki szoktàt...

A kutya bűzmirigyét ki szoktàtok nyomni és hogyan?

Figyelt kérdés
dec. 18. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Állatorvos, vagy kutyakozmetikus szokta kinyomni.
dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Igen. Nezd meg neten az anatomiai abrat. Ket oldslt van es a vegbel alatt.

En nem nyulok be.


A legidealisabb,ha lehjenb veszed a vizadagot es vagy szilardito dolgoz adaz hozza a kajahoz. Pl tojashek por/nyers csont nyersen fogyasztva,

dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha valami miatt muszáj kinyomni, azt csinálja állatorvos vagy kutyakozmetikus, mert ha nem jól csinálja a gazdi, többet árthat vele. Nem szoktam kinyomni egyébként, eddig nem volt vele gond.
dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem csináltam még, és más se csinálta eddig egyetlen kutyámnak se, pedig fél évszázada, mióta az eszemet tudom, mindig volt 2-3 kutyám.
dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez a szakmám része. Mellesleg van róla sok videó a neten, és ha egyszer megmutatja a dokid vagy kozmetikusod, akkor menni fog, ha elég nagy az eb.
dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Az ugye megvan, hogy qrvára nem kell indokolatlanul nyomkodni, mert sokkal több problémához vezethet?!?!
dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk 3ból 1 kutyának nyomni kell havonta a bűzmirigyét. Én simán megnéztem neten hogyan kell csinálni és azóta én csinálom. Már 2 éve, sose volt gond belőle, de fontos, hogy csak akkor nyomd ki, ha orvos szerint szükséges, vagy a kutya jelzi, hogy tele van. Nem kell benyúlkálni, kistestű kutyámnak kívülről is tökéletesen ki tudom nyomni.
dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%

Barátnőmnek kicsi a kutyája és meg tudja csinálni.

Drága és macerás is lenne kéthavonta vinni csak emiatt.

Nem olyan bonyolult ez. Ő semmilyen videót nem nézett, hanem érzezte.

dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!