Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kg-ig számít egy kutya...

Hány kg-ig számít egy kutya mininek? Mármint kistestűn belül, ami max 10kg, mi számít mini/Xs kategóriának?

Figyelt kérdés
jan. 10. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
4kg-ig mondanám. Láttam ilyen Xs tápot a Fressnapfban, arra 4kg volt írva súlyhatárnak.
jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy mini. Vannak egyes fajtáknál törpe vagy toy méretek, de mini sehol sem létezik. Csak a szaporítók és buta, felelőtlen gazdák fejében...
jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 nem a kutyára írta, hogy mini/XS, hanem a tápokra, ruhákra. És a mini tápot tekintve én is a 4, akár 5 kg-t mondanám, kutyaruhákban viszont az XS inkább max. 2,5 kg, nekem van egy 3 és egy 4,5 kg-s kutyám és az XS ruhák a 3 kg-sra is kicsik. Akkor voltak jó rá, mikor kölyök volt. Pl. enyém háthossza 32 cm, némelyik XS ruha meg 20-22 cm csak.
jan. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!