Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 és fél hónapos...

Axdvgn kérdése:

Van egy 5 és fél hónapos bichon havanese kiskutyám ,nem hajlandó megenni a száraztápot (royal canin, wilderness,N&D ) csak akkor ha mellette a macskák vagy apukám kutyája is eszik amúgy ha itthon vagyunk reggelire meg vacsorára csak beletúr miert?

Figyelt kérdés

jan. 11. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyjátok neki. Mert nem igazán éhes.
jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs egészségügyi problémája, rá kell hagyni. Majd ha éhes lesz, ráfanyalodik. Nem kisgyerek, hogy mindenképpen le kelljen tolni valamit a torkán, mert szerinted ennie kéne. (De egyébként a gyereket is nyugodtan ott lehet hagyni az ebédje mellett, hogy az a kaja, egye meg.)
jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott van elotte egesz nap, ha nem eszi meg pl. a reggelit? Leteszed, ha eszik, eszik, ha nem, akkor 10 perc mulva elveszed es este kap a szokasos időpontban kovetkezonek.
jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
#3 Na, ezért imádtam a pulikat. Azok a kutyák nem tudnak elhízni. Ott van előttük egész nap akár egy egész zsák táp, és majd esznek annyit, amennyit kell, akkor, amikor kedvük tartja. :D
jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szereti.

Mindenki másképp áll az állattartáshoz - én nem etetek száraztáppal, mert az én kutyám sem szereti, meg nekem idegen az egész. Mondjuk allergiás is volt a csirkére és rizsre is, ezért főztem neki 3 évig. Most átálltunk a nyersetetésre és röfögve eszi a vacsoráját minden nap (darált nyúl, darált marha vagy darált birka) - reggelire meg nyers halakat. Tökéletesen egészséges, tökéleteseket kakil és végre hízik. Úgyhogy ezzel csak annyit mondanék: ne félj megkeresni és megtalálni a saját utatokat, mert nem csak és kizárólag táppal lehet etetni. Mindenkinek más válik be.

jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És a PetChef -ről mi a véleményetek?

jan. 12. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapvetoen nem lenne rossz, de szerintem tularazott, es azt sem talaltam meg (lehet en vagyok vaksi) hogy hany % húst tartalmaz, csak azon akadt meg a szemem hogy a feherje ilyen 8% körüli, egy jo minosegu konzerve meg 10-11%, tapoknal meg atlag 23-28%. Ha főtt etelt szeretnel adni neki, de nincs idod főzni, es nem sajnalod a penzt sem ra, akkor jo alternativa. De en főznek akkor mar 1-2 hetre, aztan mehet a fagyasztoba kiporciozva, kb. negyed árból megvan.
jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd hpgy válogasson,mert ha főtt kaját akkor is válogatni fog.


Lerakod elé 5 perc múlva elveszed ha nem kezdi enni. Majd kövi etetésnél ismét lerakod.


Nem kell túl gondolni,te adsz esélyt minden nap,hogy ehessen, Ő DÖNT úgy hogy nem kell neki. Akkor éhes marad. Ha 2-3 napig nem eszik semmi baja nem lesz. Utána bármit meg fog enni..

Egyszer az én havanesem 5 napot bírt kaja nélkül,azóta a vasszöget is megenné. Nincs válogatás.Másik kutyám is egyszer sztrájkolt ő 3 napig nem evett.


Ne a kutya döntsön.


Petchef túl van árazva,etettem vele,bazi sokat tojt tőle a kutyám. Inkább zöldség meg szenhidrát egy kis hússal ezt tartalmazza,nem ér ennyit.


Negyedéből ki lehet hozni,túl van árazva.


Vicc,hogy egy kistestűnek 25-30 ezer ft legyen a havi kajája :D


Én havi 4-5 ezer ftból kihoztam attól függően milyen húst vettem.

jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!