Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha 2, méretben jelentősen...

Ha 2, méretben jelentősen különböző kutya párosodik, és a szuka a kisebb, akkor mi történik? Belehal?

Figyelt kérdés
Konkrétan német juhász-csivava párosról hallottam a buszon, de valószínűleg fordított felállásban, mert lett egy kisméretű utód, csak ez elindította a fantáziámat. Egyáltalán hogy tudják ezt a műveletet kivitelezni?

febr. 2. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha téged meg..g egy medve, hogy szülöd meg? Na úgy..
febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, belehalhat. Egy ilyen keresztezéssel valószínűleg az utódok feje akkora lenne, hogy nem tudná megszülni, megakadna és belehalna
febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kólauborkával ***** válasza:
46%
Nekem németjuhász és talán tacskó keverékem volt. Kistermetü. Szóval szerintem ez a párosodás és az öröklött gének függvénye.
febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyes biológia helyett csak énekre meg osztályfőnökire járt be, így magát égeti.
febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
3 te is csak annyiban különbözöl az állattól, hogy megtanítottak írni. Az intelligencia más területein viszont valahol a sikló meg a varangyosbéka szintje közt lehetsz.
febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tacskó vs németjuhászt láttam régebben, de ott a tacsi volt a kan.
febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően egy csivava nem fogja magát hagyni befedezni egy németjuhásznak. Az max úgy tudná befedezni, ha közben agyon nyomja a szukát, mert a mellkasával alapvetően ránehezedik párzás közben a szukára. Csivava kan ellenben simán befedezi a németjuhász szukát, ha az lefekszik neki. Az utódok mindket esetben kisebbek lesznek mint egy németjuhász és nagyobbak mint egy csivava. Mindegy, hogy melyik volt az apa, vagy anya, méretük nem ettől függ.


(Öszvéreknél valóban van különbség attól függően, hogy az anya volt a ló, vagy a szamár, de ott 2 faj kereszteződéséről beszélünk (hibridek), nem fajtákról.)

febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem a biológia ezt megoldja! Ahogyan a svéd üzletember vs thaiföldi gyereklány esetében is! Vetélés oszt jónapot!
febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Az esetleges kölyök születéskori mérete az anyaállat méreteihez igazodik az idevágó megfigyelések alapján.
febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt akartam írni, amit #9

Lehet, hogy később nagyobbra nő majd, mint az anyja, de a hasában az anyja méretéhez fog igazodni.

Nem fog csivava méretűre nőni a kölyök benne.

febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!