Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv. kutyasétáltatás mint...

Üdv. kutyasétáltatás mint nyári munka?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben töltöttem be a 16-ot. Nyáron sétáltathatok kutyát?

Lehet ez nyári munka?


Csak mert olvastam hogy 16 életévét betöltött gyermek már dolgozhat


febr. 2. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha van olyan, aki rábízza egy gyerekre a kutyáját, akkor csinálhatod.
febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Kutya sétáltatás szerintem nincs korhoz kötve. Most, hogy a környéken elviszed szomszéd kutyáját, csavarogni egy kis zsebpénzért, senki nem fog belédkötni. A 16 év csupán azt jelenti, hogy hivatalosan le tudnak jelenteni, hogy ott dolgozol náluk, vagy éppen tudsz diák munkás céghez csatlakozni, akiken keresztül tudsz majd dolgozni. Legyen szép napod!
febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Sosem bíznám rá a kutyám idegenekre, de hajrá, sok sikert!
febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan dolgozz kutyasétáltatóként. Hajrá.
febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válszát! Szerencsét próbálok aztán meglátjuk mi lesz😁😊
febr. 2. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Tudsz számlát adni?

Van tapasztalatod kutyákkal? Pl. hogy kell kezelni egy idegen agresszív kutyát? Vagy hogy kell szétszedni azonnal két verekedő kutyát?

febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem ajánlom.

Nem derül ki,hogy egyáltalán van e kutyás tapasztalatod.



Mit csinálsz ha oda rohan hozzátok egy póráz nélküli kutya aki rá támad az általad sétáltatottra??? tudod kezelni a helyzetet???


Illetve ha az általad vezetett kutya kezd támadó lenni, esetleg megránt,mert meglát egy macskát.


Kutyasétáltatás bazi nagy felelősség. Nekm egy 5 kgos és egy 23 kgos van de konkrétan csak a kutyakiképző barátnőmre bízom rá őket ha olyan van. Ismeri a kutyáimat tud minden szituációt kezelni és helyesen kezelni.

plusz 20 éve kutyázikk.


Nem sértés,de egy tapasztalatlan 16 éves gyerekre én nem bíznám az 5 kgos kutyusomat sem.


Keress más melót nyárra,kutyasétáltatás nagyon nagy felelősség.

febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Megpróbálhatod, mivel ez amúgy sem feltétlen egy hivatalos tevékenység alapvetően, de manapság sokkal bizalmatlanabbak az emberek, ráadásul már vannak hivatásos állatszitterek is, akik tapasztaltak.

Szerintem ha kutyázni akarsz, inkább menj el menhelyre segédkezni, ott pénzt ugyan nem kapsz érte, de nagyon fognak neked örülni a kutyák és a gondozók is.

febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!