Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyes pitbullok mitől olyan...

Egyes pitbullok mitől olyan izmosak?

Figyelt kérdés

febr. 5. 02:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Genetika. Gyilkolásra lettek tenyésztve. Eredetileg shibát akartam, de végül az akita mellett döntöttem, hiába jóval költségesebb. Sajnos a shiba túl pici, hogy meg tudja magát védeni a sok kóbor harcikutya ellen akiket itt a város szélén póráz nélkül "sétáltatnak". Én egy normál pórázon sétáltatom, nem az ilyen 10 méter hosszú fajtán. Ha látom, hogy jön valami szörnyeteg, póráz eldob. Jöjjön. 100 méterrel kullog telefont nyomkodva a "gazda", aztán jön a sírás meg a fenyegetőzés meg feljelentés, amikor hallja, hogy a szörnyetegének ennyi volt. Kíváncsi lennék, hogy mennyire futna, ha nem az ő kutyájának lenne annyi. Amikor a csau csaumat támadta be egy ilyen gyerekkoromban, sehol se volt a gazda. Házból jöttek ki emberek segíteni, aztán 5 perccel később egyszer csak megjelent ő is. Szóval lehet menni feljelenteni, én goproval megyek, videóra van véve hogy nem az enyém nincs pórázon, és nem az enyém támad. Érdekes még egyszer nem lett rendőrségi ügy miután ezt közöltem. Leszedni pedig nem fogom róla. Ő nem fog utánamenni, marad a lábamnál. Szedje ki a gazda az enyém alól, és oldja meg.
febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Én is hasonló filozófia mentén sétáltatom a komondorokat. Ha túl közel jön a bull típusú, már oldom is le a pórázt. Szerencsére eddig mindig megijedtek a méretkülönbségtől, és behódoltak. Tudták, hogy ha nem így tesznek, gyorsan szét lennének kapva.
febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Miért, egy akita vagy egy komondor olyan erős, hogy lenyomna egy pitbullt?
febr. 15. 14:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Az akita fénykorában medvéket vadászott. Egy szros pitbull elkezdheti a harcot, de az Akita fogja befejezni.
febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pásztorkutya ellen kevés kutyának van esélye, talán a nagytestű masztiffoknak, de nekik is csak rövidtávon, mert a hosszabb harcot nem bírnák szuflával. Orosz videómegosztókon sok ilyen videó van fent, ahol az alabait, kaut összeengedik game pitbullal. Jobb esetben csak megsérül a pit, rosszabb esetben megöli a pásztorkutya. Komondoron még csak fogást sem találna a bunda miatt.
febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

[link]



Ráadásul figyeld meg a viselkedésüket. A pitbull ahogy odaér, elkezdi kikerülni, hogy a gazdára menjen rá, az akita pedig ezt tudja, és nem hagyja, bent marad a pitbull és a gazdája között, és egyből elkapja a támadó kutyát, hogy hatástalanítsa a fenyegetést. Egyik leghűségesebb kutyafajta

febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
az akita fénykora már többszáz-ezer évvel ezelőtt volt. Ma már csak nagy méretű szarok. semmit se érnek. Ráadásul makacsak, önfejűek mint egy szamár. okosak, de a hülye eszüket nem értelmes dolgokra használják. kiállhatatlanok.
febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jó nagy butaságot írtál, még az ötvenes években is használták vadászatra. Még most is simán betanítható ilyesmire, ha valaki erre szeretné nevelni. Valóban rendkívül okos, és ahogy a shiba is, "makacs". Persze ez valójában nem makacsságot jelent, hiszen ha tényleg az lenne, akkor nem lehetne velük fácántól kezdve medvékig bármire vadászni. Ő elvan a ház körül, és a fejét egész nap használja, a gazdáinak az őrzésére. Egy pitbull arra vár, hogy mikor téphet szét valamit.
febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kezdődik a "pokemonozás" megint :) ménkűpocok uccu neki
febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!