Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azért fel lehet vkit jelenteni...

Azért fel lehet vkit jelenteni, hogyha pl keverék kutyákra mondja azt hogy fajtatiszta és úgy árulja?

Figyelt kérdés
De nem ad hozzá törzskönyvet, mert nem törzskönyves szülők, és elvileg a nem törzskönyves az keveréknek számít? Akkor most hogy van ez? Elmagyarázzátok?
2010. okt. 24. 10:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

De én nem vettem kutyát csak én gondolkozom ezen :D

Nemkem született yorki keverék :)

2010. okt. 24. 13:05
 12/25 anonim ***** válasza:

A törzskönyv nélküli kutya jogilag keveréknek számít, hisz nem lehet leellenőrizni az ősöket (simán előfordulhat hogy más fajta is volt a felmenők között.)

Így aki törzskönyv nélküli kutyát vesz, egyértelmű hogy nem érdekli a fajtatisztaság. így semmi alapja sincs a reklamációnak.

2010. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

ha van benned emberség nem téveszted meg az embereket azzal, hogy a keverék kutyádat fajtatisztaként hirdeted...

megkérdezhetem mennyiért hirdeted őket?

2010. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
30 ezer.
2010. okt. 24. 13:27
 15/25 anonim ***** válasza:
miért nem tudnak végre kihalni a szaporítók?
2010. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
"Tisztességes" ember vagy, gratulálok.
2010. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de csak kiváncsi voltam h fel jelenthetnek-e azért mert fajtatisztának árulom a keverékeket. És a 30 ezer nem is sok, az oltás meg féreghajtásra meg egyik gazdi sem kiváncsi.
2010. okt. 24. 13:35
 18/25 anonim ***** válasza:

hát gratulálok igazán gerinces ember lehetsz ...

"az oltás meg féreghajtásra meg egyik gazdi sem kiváncsi."

Ez az jelenti, hogy a kölykök kimaradtak ezekből?

Gyanítom chip nélkül adod tovább mi ?

Ezek mellet áztatott száraz kenyérrel eteted őket, vagy jobb kaját adsz nekik?

Kíváncsi lennék arra ha téged vágnának át így a palánkon, mint ahogy te teszed a leendő gazdikkal,hogy éreznéd magad ... bár ők meg a tk nélküliséggel ezt vállalják...

2010. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Remélem majd annak a plázacicának a 125 kilos barátja fogja a kutya minőségét megreklamálni nálad, aki elöször űt, aztán kérdez.
2010. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Undorító vagy, ilyenkor én szégyellem magam hogy egy fajhoz tartozunk. De hiszek benne hogy mindenki azt kapja amit érdemel...
2010. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!