Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálta?

Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka,mikor az 5 hónapos staffim sétáltattam volt egy furcsa dolog.Az egyik utcában nem akart végig sétálni.Leült,és nagyon nézett valamit.Ugatott egyet,és morgott is.Pedig nem volt ott semmi.
febr. 7. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te nem láttál semmit, de ő érezhetett/hallhatott valami szagot/hangot ami miatt fenyegetve érezte magát.


Az ő érzékeik sokkal kifinomultabbak mint az emberéi.

febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol hogy te nem lattad, meg volt ott valami, ami ot zavarta, allat, hajlektalan, ittas ember.

Volt egy kutyam, aki nagyon megijedt egyszer egy vaskapunak ugro kutyatol, es soha tobbet nem ment be abba az utcaba. Esetleg mostanaban nem tortent valami ott azon a kornyeken, ami megijesztette?

febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne gondold túl a dolgot. Nem, nem látott szellemet/démont/mumust.
febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt te - a kutyához képest meglehetősen gyengécske érzékszerveiddel - csak hiszed, hogy nem volt ott semmi.


Fura zaj, szag, esetleg egy rossz élmény, ezek valamelyikére vagy kombinációjára reagálhatott.

febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem latott szellemet,es mumust🤠nem is erre gondoltam.Egyszer olvastam,hogy egy lany a kutyajat setaltatta,es a kutyaja nem akart tovabb setalni azon az uton,ahol voltak.Mar nem emlekszem pontosan,de tortent utana ott valami baj.A kutya megerezte.Szoval en is hallgattam az enyemre,es nem setaltunk el abban az utcaban. Koszi a valaszokat.Eleg kezdo vagyok:))
febr. 7. 11:26
 6/6 soma9111 válasza:
100%
Milyen kifinomult
febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!