Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok Debrecenben önkéntes...

Hol tudok Debrecenben önkéntesen kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

febr. 10. 16:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ott a pont!
febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%

Ne válaszolj erre ide, csak magadnak add meg a választ.

Tényleg valami jót akarsz tenni, vagy csak az egódat akarod felpumpálni?

febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Mi a szar baja van egyes embereknek jézusom
febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Szólnék egy pár emberhez, akik szerint álszenteskedek vagy egyéb más.

Egy egyszerű kérdést tettem fel, mert IGENIS teljes szívemből szeretnék segíteni. Elsősorban itt kérdeztem utána, hátha valaki már csinálta és ha igen, akkor hol. Nyilván következő lépés az lett volna, hogy rájuk írok stb. De inkább elmegyek személyesen.

Annyira egy elkúrt (már bocsánat) világ a mai, hogy rögtön neki ugrunk az olyan embereknek akik jót akarnak (és tök mindegy, hogy milyen téren, mert szerintem nem az a lényeg), aki meg még ennyit sem tesz, az teljesen normális mert legalább nem álszent. Kérlek? Nem lenne egyszerűbb csatlakozni, vagy örülni a kis dolgoknak is... Ti mennyit tettetek a világért azzal, hogy belém álltatok és kérdőre vontatok. Menjetek inkább oktatni azokat, akiket rajta kaptok szemetelésen... Sokkal több haszna lenne.

Plusz le szeretném szögezni, hogy én pont az az ember vagyok, aki elítéli a világ bármilyen szintű rongálását. Dehát nem ismertek, csak ítélkezünk így névtelenül. Szomorú...

febr. 14. 14:43
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Ne vedd magadra!

Itt a gyakorin sok unatkozó, megkeseredett, rosszindulatú, magányos ember van, aki egy szürke kisegér, nem foglalkozik vele senki, ezért arctalanul, névtelenül itt tölti ki a frusztrációját.

Az ilyen valaszolókon mosolygok egyet, kicsit sajnálom és tovább görgetek :)


Menj ki nyugodtan a Kuvasz utcai telepre, én is voltam már a gyerekekkel setáltatni, kedvesek az ott dolgozók, a kutyák meg tüneményesek, és annyira hálásak egy kis odafigyelésért.

febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"rögtön neki ugrunk az olyan embereknek akik jót akarnak (és tök mindegy, hogy milyen téren, mert szerintem nem az a lényeg) ... Ti mennyit tettetek a világért azzal, hogy belém álltatok és kérdőre vontatok ... csak ítélkezünk így névtelenül. Szomorú..."


szomorú vagy nem, te pont ugyanazt csinálod

ugyanúgy csak beleállsz azokba, és kérdőre vonod őket, akik pont ugyanannyira jót akarnak, mint te

a különbség csak annyi, hogy szerintük igenis számít, hogy milyen téren akar jót valaki, szerinted meg nem számít - miközben nagyon is igaz, hogy léteznek értelmesebb, meg kevésbé értelmes tevékenységek is, ha belegondolsz (és akkor még nem arról beszélek, hogy az említettek közül melyik értelmes, meg melyik nem, hanem csak úgy általában)

febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

így van, nekem nem számít, hogy az ember a kutyákon (is!) szeretne segíteni, vagy szemetet szed pl. mindkettő jó dolog. mi a probléma? értem én, hogy egyik a másiktól értelmesebb talán, de miért ne tehetné az ember azt is ami kevésbé az mások szerint?

nekem boldogságot okoz és pont. és emellé egy szóval nem mondtam, hogy csak a kutyákkal foglalkozom.

febr. 14. 19:46
 18/22 anonim ***** válasza:
Dzsudzsák téren
febr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
Ezzel sikerült igazolnod, hogy tényleg csak a jóember álarcot akarod magadra húzni, hogy téged ez jó érzéssel töltsön el, meggyőzd magadat hogy te egy jó ember vagy. Persze ezt nem fogod elismerni, ez mind tudat alatti. Nincs azzal semmi gond hogy az ember rávilágít legalább egy ilyen fórumon egy "egyszerű" kérdésnél erre. ha legalább elgondolkozol rajta már megérte. Bocs, de a kuytasétáltatás tényleg értelmetlen, mondhatni a szarnak egy pofon. Attól még nem lesz kevesebb kutya. Ha ezen a téren szeretnél jóemberkedni és valami hasznosabbat, akkor mondjuk szólj rá azokra, akik az erdőben póráz nélkül sétáltatnak (erdőben nem is kellene de mindegy). Az erdő állatainak nem kellene stresszben élni, nem fogja a kutya megölni egyet sem. Fogj be kóbor vagy szabadon tartott macskákat. Inkább a vadvilagnak kellene kefvezni, nem egy ember által indokolatlanul túlszaporított, lényegében kartevő allattal
febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

mindenki olyan jól ismer és tudja, hogy én mit és miért szeretném csinálni :D nevetséges, hogy az ember már nem tehet meg úgy dolgokat, hogy azt mások ne elemezgessék, vagy ne könyvelnék el úgy, hogy na biztosan van valami hátsó szándék benne.

mégegyszer leírom, hogy ŐSZINTÉN szeretem az állatokat, és boldogságot okoz a jelenlétük. itt szó sincs arról, hogy bizonyítani akarnék bárkinek is a jószándékomról. csak szeretek a közelükben lenni. ennyi

febr. 15. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!