Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisilhetett be így a...

Miért pisilhetett be így a kutyám?!

Figyelt kérdés

Általában nem szokott bepisilni. Tudja a menetrendet.

Az utolsó bepisilése kb. 2hete volt és azért nem is zavart mert láttam,hogy véletlen csúszott be neki,De persze akkor is letoltam (öröm pisi volt)

Ott látszott rajta a "véletlen". Előtte kb 4-5x pisilt be,de mindegyikre tudtam azért,hogy miért lehetett. (10 hónapos és 6 hónapos kora óta van nálam)

10:30 körül értünk ma haza a kutyasuliból és 14:30ig aludt is. Nagyon elfáradt.

Utána felkellt. Picit játszott,ami a megszokott menetrend (16 kor van séta)

15:20 kor meg bepisil de úgy,hogy feküdt és mit sem zavartatta magát fekve bepisil! miért?! (Szőnyegre ment persze....)


Mitől lehetett? Vagy miért? Erre már nem tudok magyarázatot.


febr. 25. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekve is bepisilt állatorvosnál kaphatsz az okára választ.
febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

állatorvos!


lehet hugyuti fertőzés vagy vmi más állhat a háttérben.


Nekem a 13 éves szokott becsurizni álmában,de inkontinenes ami az idős kutyákra jellemző lehet, de nem egy 10 hónapos kölyök kutyára.

febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha bármi baja van, akkor nem mindennap kéne bepisilnie? Holnapot megfigyelem,de valószínűleg elviszem orvoshoz
febr. 25. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen,attól függ mi a baj, nyilván ha inkontinens lenne akkor minden nap.


De az akkor sem normális,hogy fekve pisil egy 10 hónapos kutya,még ha csak egyszer fordul elő akkor is. vérvizsgálat és UH.


Inkább legyen egy potya utad az orvoshoz,mint hogy gond legyen.

febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap elviszem. Köszönöm a tanácsokat
febr. 25. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!