Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corso tartható lakásban...

Cane Corso tartható lakásban cicákkal?

Figyelt kérdés
Napi 3 óra séta, hétvégén 5-6 óra.
márc. 8. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Tyű, nehéz kérdés. Mi kertes házban lakunk, a szomszédban van cane corso. Kölyök még, de akkora, mint egy boci, én nem tudom lakásban elképzelni, mert hatalmas. Játékos, szaladgál folyton, pedig viszik is futtatni, de óriási az energiaigénye, meg ő maga is óriási. Viszont tele van szeretettel, akármilyen ijesztő arca van, meg ugye a nagysága, imádja, ha simogatják, ugrana mindenki ölébe. Náluk vannak macskák is, nem bántja őket, de mivel kint vannak, van helyük bőven.
márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Én úgy tudom, hogy egy szelíd birka a gazdájával szemben, de más állatot nem tűr el.

Főleg lakásban. Nagyon-nagyon társas lény.

márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy idegen embereket és állatokat nem tűr meg, de a saját családjában lévő embereket és állatokat elfogadja, védelmezi.

De érdekelnek tapasztalatok.

Amúgy én is úgy tudom, hogy egy szelíd óriás.

Persze, ki kell vinni napi 3-4* szaladozni, játszani, de azért nehéz alkat, hamar elfárad kölyöknek is, aztán bent nyugisan elvan, rágicsálja a játékait.

márc. 8. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

A 3 séta nagyon kevés! Minden kutyának! Minimum 4, de inkább 5 levitel kell!

Macskával persze szoktatható. És nézd meg honnan veszed, mert ha kifogsz egy ösztönerősebb kutyát, annak ez édes kevés lesz.

márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!