Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecen környékén olyan...

Debrecen környékén olyan kutyaséta partnerek, akikkel tudnánk a Nagyerdőt/ pallagi erdőt járni együtt?

Figyelt kérdés
A kutyusomról annyit, hogy szuka border collie, 8 hónapos, nagyon barátságos és játékos.

márc. 10. 23:02
 1/5 anonim válasza:
32%

Attól függ

Ha csaj vagy nagyon sokan lesznek jelentkezők, ha csávó vagy felejtős senki nem megy veled

márc. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fogom ezt elárulni:)

Mivel a kutyusok miatt szeretnék találkozni.

márc. 11. 09:43
 3/5 anonim válasza:
0%
Hát nem fognak veled találkozni xddddddd
márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
32%
Kivéve ha kiderül hogy csaj vagy mert akkor lesz jelentkező legalább 10-15
márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyi kutyás csoportokban érdemesebb lenne érdeklődni,esetleg futtató nincs a környéken? Ha jóban leszel egy két gazdival felajánlhatod,hogy menjetek el sétálni futin kivül is.


Én már 3x sétáltam így.


Illetve a környéken ismerkedek kutyásokkal,aki vevő rá elhívom sétálni.


Volt már mikor 4 kutyással mentünk,mindenkivel lebeszéltem az időpontot.


Szóval ha nyitott vagy rá akkor hajrá.


Bár nyilván én sem úgy,hogy találkoztunk egyszer vkivel és gyere velünk sétálni,de 3-4 alkalom után simán elhívok bárkit a kutyák jöjjenek jól ki,meg persze azért lehessen beszélgetni a gazdikkal is.


Hétvégente van hogy szervezek sétát van hogy a futtatóba megyek.


Próbálom változatosan.

márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!