Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudnak felelősséget...

Miért nem tudnak felelősséget vállalni?

Figyelt kérdés

A kutyámat ma egy félvad falka megtámadta. Egy régi házból jöttek ki amiről utólag tudtam meg, hogy a gazdájuk egy 70 éves ember. Tehát amikor meglátott a kb 5 főből álló falka, rögtön jöttek felénk. Én már láttam, hogy ebből baj lesz ezért próbáltam a másik irányba menni, de követtek és mikor már majdnem nekimentek a kutyámnak elkezdtem üvölteni, ordítani és felvettem egy hosszú gallyat és elkezdtem csapkodni a földet, nem a kutyákat. Erre a kutyák mint a vad kutyák hátráltak aztán megint előrementek. Végül az feladták és elmentek. Ez történt kb 2 hete, azóta nem járok arrafelé, mert félek, hogy mi fog történni.

Mit lehetne ilyenkor tenni?



márc. 11. 09:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
77%
Szia. Jelezd a Polgármesteri Hivatalnak. Kötelességük megoldani a bajt.
márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
30%
Puska.
márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
A jegyző és a rendőrség felé kell jelezni.
márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
A jegyzot kell vele megkeresni, a gazdanak kotelessege telken belul tartani a kutyait.
márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
+1 a puskára
márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
még +1 a puskát
márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
25%
Pár napja volt, hogy egy aranyos kutyuli, tündi bündi kutyuska bekattant, és szétkapott egy pár éves kislányt, megy a nagymamáját. A kutya tulaja szerint még a fejét is be merte tenni a szájába, annyira jámbor jószág. Csak biztosan bal lábbal kelt fel aznap.
márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Puska? Komolyan? Értelmesebben szeretném megoldani. Főleg úgy, hogy nem a kutya tehet róla, hogy a gazdája annyira szarik bele, hogy nem neveli meg.
márc. 11. 10:37
 9/14 anonim válasza:
31%
Majd ha a gyerekeket szétkapja a kutyuska, akkor is ezt mond, hogy a kutyuli ártatlan.
márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
A puskával csak az a baj, hogy nem lövöldözhetsz lakott területen belül csak úgy.
márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!