Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még jó lehet a hús?

Még jó lehet a hús?

Figyelt kérdés
Vasárnap főztem a kutyusomnak egy nagyobb adag sertéshúst. Tegnap felmelegítettem mindet a mikróba de aztán soknak ítéltem meg így maradt egy kevés belőle. Kérdésem az, hogy még oda lehet így adni neki? Nem lesz baja?
márc. 12. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, nyugodtan odaadhatod neki!
márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még neked se lenne bajod.

Ha szobahőmérsékleten tárolod, a kutyának még akkor se lenne baja tőle.

A kutya származását tekintve dögevő, és még most is rohadtul bír mindenféle baktériumot meg ilyesmit, ami a romlott húsban előfordul.

Írtam már itt máskor is, hogy anno kacsafejet is kapott nálunk, nagyon szerette, mint minden nyers húsféleséget. Csak apám túletette, és olyankor ha már nem volt éhes, elásta.

Egyszer nyáron a saját szememmel láttam, hogy egy friss fejet elásott, aztán negyedóra múlva előszedett egy régit a fenyőfa alól, amiben már centis nyüvek nyüzsögtek. Borzasztó szagot árasztott, a kutya mégis ezt választotta, és nem is lett tőle semmi baja.

márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!