Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti kutyus lábát hogy...

Benti kutyus lábát hogy tartjátok tisztán?

Figyelt kérdés
Családi házban lakunk, amikor kiviszem, játszik is kint, és folyamatosan csupa sár a lába,egy törölközővel áttörlöm utána, de így is koszos marad. Gondolom más sem mossa meg a lábait minden egyes kivitel után. Vagy néhány naponta?? Vagy ez a kutyacipő lehet megoldás?
márc. 29. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De igen, ha sár van kint, akkor meg kell mosni/törölni minden séta után, kistestűeknél még has-szőrzet törlés/mosás is szükséges lehet, őket mondjuk könnyebb kádba betenni és gyorsan lecsapatni, ehhez persze szoktatni kell kicis kortól.


Miénk közepes testű, a kádazás nem opció, van aki megtanítja valami lavórba belelépni és utána törli meg törcsivel, az nálunk nem működött, úgyhogy vettünk ilyen lábmosó poharat, az működik elég jól, utána törcsivel jól átdörzsöljük. Ha nem durván saras akkor először vizes törcsivel, utána szárazzal.

márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Séta után lábtörlés. Kinti-benti kutyák, ha az udvarban sár van és bejönnel sáros lábbal, akkor lábtörlés, de ez ritka, ritkán van sár az udvarban.


A kutyacipő pedig.. hát ha folyton rajta kell lennie a kutyán, akkor valószínűleg utálni fogja. Alkalmakkor jó, folyton nem fogja élvezni. De persze, ha folyton sár van kint, akkor is utána meg kell tisztítani a lábát.

márc. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én minden séta után először vizes törcsivel, utána szárazzal áttörölgetem az egész blökit, ő szeret kint fetrengeni a fűben, sárban, szóval nekünk mindig kell, viszont nem fogom minden séta után fürdetni, a vizes törcsi lehozza az ilyen szennyeződéseket, havonta van csak nagy fürdés.

Mentett keverék kutyus, mudi-foxi-nj keverék, mudi méret, bunda.

márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

“Gondolom más sem mossa meg a lábait minden egyes kivitel után.”


De, én igen, ezt úgy hívják, hogy igényesség. Mondjuk nekem kistestű kutyám van, nagyot nem is tartanék a házban.

márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!