Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan lesz egy kis kedvenc...

Hamarosan lesz egy kis kedvencem. (Hosszú szőrű törpe tacskó).úgy gondolom tájékozott vagyok már minden téren amit fontos tudni, de kiváncsi vagyok hogy nektek melyik táp vált be? Jutalom falatot mennyi idősen kapott elősször?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan ember válaszoljon, akinek van kedvence. Előny a törpe tacsis gazdik és a kistestű kutya gazik.

#tacskó #kiskutya #jutalomfalat #Hosszu szoru tacsko
ápr. 1. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Jutalomfalatot a kezdettől kap minden kutyám (eddig ötöt neveltem fel), hiszen a tanítás része. Ezért nem is értem a kérdést, ha úgymond tájékozott vagy.

Nem táppal etetek, pont amiatt, mert a tápok nekem nem váltak be. Próbáltam többfélét, tenyésztő és állatorvos által ajánlottat is, mielőtt valaki azt gondolná, hogy gagyi tápokról van szó. Nekem a főzés és jelenleg már a BARF szerinti etetés, ami bevált.

ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

N&D sutotokos tapot kap, jutalomfalatot pedig kezdettol fogva, de csak es kizarolag tanitas soran.

Csak ugy nem nasiztatom kajaval, mert ha rajta mulna, halalra is zabalna magat (torpe tacsko) :D

ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első 2 hétben ugyan azt kapja amit a tenyésztőnél,mert az új emberek új környezet illetve hogy elszakítják az anyjától megviseli őket.Ha még a kaja is új akkor ott hasmenésre és hányásra lehet számítani.


Első körben nézz utána milyen tápot ad a tenyésztő,mert az is lehet,hogy maradhatsz annál.


De ha még sem szeretnél akkor mindenképpen magas hús tartalmú tápokat érdemes nézni.

Összetevőknél hús álljon első helyen.



Aldog,Platinum,Wolfsblut,Naturavetal,Eden, Wolf of wildeneres,de a fressnapfos real nature wildneress tápjai is jók stb stb

Mindenből junior-t kell venni.



Nem igazán lehet tápot ajánlani,mert szerintem sosem lehet megtalálni a megfelelőt :DDD vagy aki megtalálja szerencsés.


12,5 éves kutyámnál számtalanszor váltottam tápot,mert idővel vmi nem stimmelt vele.. Talán egy volt ami 2 évig evett,de aztán azzal is lett vmi gebasz.


4 éves kutyámmal meg 15 tápon túl vagyunk. Végül én 5 hónapja Barfozok vele a legjobb dolog volt. Végre nem kell böngésznem és vásárolni majd elajándékozni a tápokat,mert nem jó. Öreget már nem akartam átállítani,mert neki már elég sok baja van. Bár miatta így is kénytelen vagyok böngészni,de egyenlőre az Aldog lazacos tápja bejött neki,remélem így is marad :D

ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!