Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időt maradtatok az...

Mennyi időt maradtatok az első kiskutyátokkal otthon? (Valaki azt vallja elég egy hétvége, valaki pedig egy hetet mondd) Szerintem kutya függő. Mennyi időre szoktátok egyedül hagyni otthon maximum?

Figyelt kérdés
Azt is tudom hogy fokozatosan kell otthon hagyni pl először 10 perce majd egy fél órára, órára stb..
ápr. 2. 07:41
A kérdező szavazást indított:
Egy hétvége elég
Egy hét kell
17 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi kivettünk egy hetet. Egyrészt a jószág is szokja a helyet és minket, másrészt mi is jól kikutyáztuk magunkat :D
ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Én mondjuk home office-oztam. Persze attól is függ, hogy mennyit lesz napi szinten egyedül otthon.
ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
A gyerekem miatt nem tudok egy hetet kivenni év közben, kivéve nyáron. Te meg egy szaros kutya miatt. Irigyellek.
ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

#3 Brühühü.


Mi köze ennek a kérdéshez?

ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is túlzás ennyi időt (no meg pénzt) rápocsékolni egy kutyára.
ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

#3 egyéni szocproblem.

Kérdező, én igaz, hogy home office-ban dolgozok rugalmas bejárással, de az első minimum egy hétre irodai bentlétet nem terveztem, hanem csak itthoni munka és ismerkedés a kutyával. Bent előre szóltam. A gyereket is kikérem valószínűleg az oviból, hadd szokjanak össze.

ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

3-as, most sajnáljunk? A kérdező kutyát vállalt, vállalta az ezzel járó terheket is. Te is vállaltad a gyerekkel járó terheket. Mit rinyálsz? Ha azt hitted, hogy majd a világ leborul a lábad elé, mert te méltóztattál szaporodni...hát, az utolsó cickány is képes erre, ettől nem jár még alanyi jogon neked több mint másnak.


Kérdező, én inkább több időt szánnék rá mint kevesebbet. Felesleges semmiképp sem lesz, bármeddig leszel otthon a kiskutyával.

ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Mi egy honapig voltunk otthon anyosomek 12 hetes csivavavájával.

En 2 naponta dolgoztam 2 napot , a szabadnapjaimon atmentem a kiskutyahoz amig haza nem ert valaki, a tobbi napot anyosek oldottak meg , vagy atjott hozza a mama.

Egy ilyen pici babakutyahoz ennyi ido kell szerintem. Nagyon picurka volt 2 orankent evett. 1-2 orankent vittuk le pisilni , kakilni. Elso het utan szoktattuk az egyedul léthez. 3. hettől mar lazabban lehetett kezelni mar tobb orara egyedul lehetett hagyni.

Meghálálta a törődést. Hamar szoba tiszta lett, nem szorong egyedul sem.


De igazabol ez fajta fuggo is.

Egy csivava nagyon csaladcentrikus, egyedul kikeszul. Muszaj volt hetekig szoktatni ha hosszutavon nem akartunk egy ideggyenge idegesito kiskutyat aki csak vonyit ha kilepunk az ajton.


Az en kutyam egy keverek 4 honaposan fogadtamorokbe. 1 het alatt naggyabol teljesen azobatiszta lett es mivel a a menhelyen mar megszokta , hogy egyedul van igy hamar hozzaszokott, hogy dolgoznk jarom es van amikor egyedul marad otthon.


Olvass utana a fajtanak amit valasztotok. De egy het minimum kell minden fajtahpz, minden eletkorban, hogy osszeszokjatok.

ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%
Azért ez meredek... 1 hónapot otthon egy kutya miatt. Most komolyan, milyen munkahely tolerálja ezt? Nálunk egy hét miatt is repülnél ilyen indokkal.
ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#9 A szabadság az jár, valahol 2 hetet lehet max kivenni (pl. nálunk, annyi a feltétel hogy egyeztessünk az egy irodában dolgozókkal és hogy ne maradjon meló) valahol egy hónapot.


Na, ha én kiveszem a 2 hetemet, akkor azt indok nélkül megtehetem. Teljesen mindegy, hogy azalatt én a gyerekemmel vagyok, a kutyát/macskát/hörcsögöt szoktatom magamhoz és az otthonomhoz, vagy történetesen hangyákat szedek egy boxkesztyűben.


Ha egy hónapot vehetnék ki, akkor se lenne semmi közük hozzá, hogy mit csinálok.

ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!