Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem káros a tacskó gerincének?

Ez nem káros a tacskó gerincének?

Figyelt kérdés

Az imént épp szaladtam kint a kertben amikor egyszercsak a tacsim teljes sebességgel bevágott elém és én meg ahogy lendítettem a lábamat beleakadtam, én szépen pofára repültem, a tacsim meg felvonyított és a hátán megpördült egy párszor és még a szomszéd kerítésének is neki ütődött.


Ezután felkelt és ugyanúgy rohangált szóval nem látok rajta semmi problémát de a biztonság kedvéért lehet nem ártana neki egy CT meg MRI, nem?



ápr. 3. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, sajnálom, hogy besikeredett. 😁

A kutyának nem lesz baja.

ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, igaz-e a sztori, de qva jót nevettem azon, ahogy fogalmaztál, meg, hogy befostál, bocsi 🤣
ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9-es: Hol dolgozik az állatorvosod, valami nagyobb állatkórházban?
ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Supervet :)
ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ott nem is írják a szolgáltatások között, hogy lenne náluk CT/MRI. Árlistán sem szerepel.
ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!